Top Chef


Ulala Chef to platforma zrzeszająca najlepszych kucharzy, którzy z naturalną łatwością odnajdują się w bezpośrednich kontaktach z Klientem. W naszym portfolio znajdziecie zwycięzców i uczestników polskich edycji programów Top Chef, Master Chef doświadczonych chefów, którzy zdobywali swoje szlify w najlepszych restauracjach na całym świecie. Pasjonatów nieustannie poszukujących nowych receptur, niekonwencjonalnych połączeń tekstur i smaków. Czy to w roli kucharza do domu, mentora czy gościa specjalnego, chef światowej klasy podniesie rangę każdego wydarzenia.

Chef Sebastian Olma jeden z najzdolniejszych kucharzy młodego pokolenia. Wyróżnia się ogromną charyzmą oraz zdolnościami organizacyjnymi. Swój warsztat szlifował w uznanych londyńskich restauracjach, takich jak kompania Gordona Ramseya - w jego flagowej restauracji w zabytkowym hotelu Claridge’s. Następnie u Toma Aikens’a 1* - ikony brytyjskiej kuchni. Do Polski powrócił, żeby wziąć udział w II edycji programu Top Chef, gdzie stał się niekwestionowanym faworytem i ostatecznym zwycięzcą Obecnie pracuje jako szef kuchni w prestiżowej warszawskiej restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich.

Od trzech lat, corocznie mamy przyjemność współpracować z zespołem Alter Art tworząc Restaurację Dla Artystów zagranicznych Open’er Festival. Na terenie festiwalu staje namiot restauracyjny podzielony na część fine dining oraz restaurację bufetową zajmujący powierzchnię aż 425m2, z czego 175m2 zostaje przeznaczone na w pełni wyposażoną, profesjonalną kuchnię zarządzaną ręką chefa Sebastiana Olmy.

Chef Marcin Piotrowski - uczestnik I edycji programu Top Chef. Specjalizuje się między innymi w private diningu i spektakularnych wydarzeniach gastronomicznych. Niezaprzeczalny znawca kuchni orientalnej. Ze swoich częstych podróży do Azji przywozi nie tylko nowe smaki, ale także fascynujące opowieści, którymi chętnie dzieli się z tymi, którzy lubią słuchać. Od 2014 roku prowadzi audycję radiową „Gastronomik Piotrowskiego” w JemRadio Pawła Lorocha. Pracował przy wszystkich edycjach programu „Hell’s Kitchen”. Przez rok prowadził w TVP2 dział kulinarny w poniedziałkowym „Pytaniu na śniadanie”.

Chef Adam Leszczyński - enfent terrible warszawskiej gastronomii. Uczestnik II edycji programu Top Chef.

Chef Adrian Feliks - gotowanie dla niego to nie tylko praca, ale przede wszystki pasja i radość tworzenia czegoś niepowtarzalnego. Uczestnik II edycji programu Top Chef, wyróżniony stażem w Atelier Amaro przez przewodniczącego jury Wojtka Modesta Amaro. Obecnie prowadzi warsztaty kulinarne oraz jest właścicielem Studia Kulinarnego na Śląsku.

Chef Marcin Czubak - młody, obiecujący kucharz, szukający wiedzy i nowych, niestandardowych rozwiązań. Swoje doświadczenie zdobywał głównie na Wyspach Brytyjskich. Reprezentował Szkocję podczas zawodów Escoffier organizowanych przez Cordon Blue w Londynie. Przez 2 lata był prywatnym kucharzem prezydenta Gabonu i jego rodziny. Uczestnik III edycji programu Top Chef. Obecnie realizuje projekty kulinarne na Śląsku.

Chef Anna Klajmon - pasjonatka tradycji w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami. Była uczestnikiem V edycji programu Top Chef do którego trafiła przez przypadek (była osobą towarzyszącą podczas castingu). Miłośniczka polskiej kuchni i polskich produktów i smaków. Swoje ponad 20 letnie doświadczenie zdobywała głównie w znanych śląskich restauracjach. Jest również założycielką kultowej restauracji BLU na Śląsku. Obecnie jest szefem kuchni w restauracji LAS (Lokalna Atrakcja Stolicy) na warszawskim Powiślu

Chef Sergiusz Hieronimczak - uczestnik V edycji programu Top Chef. Uwielbia kuchnię polską, śródziemnomorską, australijskie fusion. Jest zdecydowanym obrońcą kuchni angielskiej, która nie ma pozytywnych opinii kulinarnych. Obecnie jest szefem kuchni w restauracji Nifty no.20 w hotelu Puro w Poznaniu.

Chef Przemysław Klima - wszechstronny chef zdobywający swoje szlify w najlepszej restauracji na świecie. Uczestnik V edycji programu Top Chef. Obecnie współtworzy zespół, jednej z najlepszych warszawskich restauracji Senses.

Chef Mateusz Czekierda - uwielbia polską kuchnię i polskie produkty. Cały czas szuka nowych rozwiązań i uczy się nowych połączeń. Uczestnik VII edycji Top Chef. Obecnie.

Chef Bartłomiej Kuzianik - kucharz, podróżnik zdobywający doświadczenie zawodowe w najróżniejszych krajach świata. Uczestnik II edycji programu Top Chef.

Każdy z tych prywatnych kucharzy jest wyjątkowy, proponuje niesamowite doznania kulinarne i może spotkać się z Tobą i Twoimi gośćmi przygotowując wyjątkowe przyjęcie w domu w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Łodzi, Sopocie. Zapraszamy do kontaktu.