Uroczysty obiad weselny z Twoim prywatnym kucharzem

 

Planując ślub i wesele, coraz chętniej skłaniamy się ku kameralnym spotkaniom i imprezom. Małe przyjęcie weselne w gronie najbliższych, wśród których czujemy się komfortowo, to większa radość z imprezy i znacznie mniejszy stres dla młodej pary. A przy okazji niższe koszty – środki zaoszczędzone na wynajmie gigantycznej sali i obsłudze dziesiątek gości lepiej przeznaczyć na wyjątkową podróż poślubną czy urządzanie wspólnego gniazdka. Korzystając z usług Ulala Chef, zorganizujesz niezapomniany obiad ślubny we własnym domu, w ogrodzie. Zamówiony prywatny kucharz przygotuje wyjątkowo uroczysty weselny obiad dla gości w absolutnie niezwykłej formie – na miejscu, na żywo i interaktywnie. Możesz liczyć na cudowne dania, obsługę gości na najwyższym poziomie i świetną atmosferę. W zależności od preferowanego stylu obiad weselny może być bardziej lub mniej oficjalny, a nasz kucharz – obecny i otwarty na pytania gości lub dyskretnie niezauważalny. Wszystko do ustalenia i przedyskutowania, by Twój uroczysty obiad weselny był dokładnie taki, jak chcesz! Możemy zadbać o klimatyczne, piękne dekoracje, kwiaty, a para młoda nie będzie musiała się o nic martwić.

Uroczysty obiad ślubny we własnym domu – niezwykłe przeżycie

 

Obiad weselny bez restauracyjnej rezerwacji? Tak, jeśli Twoim wyborem będzie Ulala Chef – platforma internetowa, dzięki której wynajmiesz kucharza. Nasz mistrz sztuki kulinarnej przygotuje weselny obiad dla gości właśnie w Twoim domu. Możemy także udekorować pomieszczenie i ustawić odpowiedniej wielkości stół na uroczysty obiad, a skomponowaniem i przygotowaniem doskonałych potraw zajmie się jeden z naszych najlepszych kucharzy. Zatrudniamy tylko najlepszych mistrzów sztuki kulinarnej, prawdziwych miłośników, pasjonatów i artystów w swoim fachu, nie musisz więc obawiać się o jakość swojego przyjęcia. Pracując z najlepszymi, możemy zagwarantować, że Twój obiad ślubny będzie przeżyciem o wyjątkowej emocjonalnej skali i stanie się iście czarownym kulinarnym doświadczeniem dla młodej pary i gości. Klientom, którzy organizują małe przyjęcie weselne, rekomendujemy wybór jednego kucharza, który samodzielnie przygotuje i zaserwuje dania. Przy nieco większych imprezach, liczących powyżej 12 osób, do obsługi dołącza pomocnik, a przy całkiem sporych – kelnerzy.

Małe przyjęcie weselne – wielkie przeżycie i przepyszne menu

 

Wytrawni kucharze z Ulala Chef są w stanie przygotować na Twój obiad weselny niemal każdy rodzaj menu; dania, o jakich marzysz i takie, o których nawet nie śniłeś. Większość z nich doskonale nada się na wystawny, uroczysty obiad weselny dla Twoich gości. Zadziwi, zachwyci i z całą pewnością urzeknie uczestników uroczystości bogactwem smaków i aromatów. Z listy naszych chefów wybierz tego, który najbardziej odpowiada Ci prezentowanym stylem gotowania i wspólnie ustalcie szczegóły. Małe przyjęcie weselne z daniami w stylu regionalnym? A może potrawy rodem z Hiszpanii, Włoch, Japonii czy Meksyku? Dlaczego nie? Jesteśmy w stanie urządzić obiad ślubny, który przeniesie Was do krainy fantastycznych smakowych doznań. Wszystko odbędzie się w miłej, przejmującej atmosferze pełnej kulinarnych inspiracji. Jeśli zechcecie, nasz kucharz, który przygotuje obiad dla gości, odpowie na pytania o pochodzenie dań i składników, sposób tworzenia potrawy, a jeśli potrzeba – przygotuje małe kulinarne show.

Sprawdź inne menu...

Weselny obiad dla gości krok po kroku – komfort i wygoda

 

Wydaje Ci się, że obiad ślubny to zbyt duże wyzwanie, by podejmować się urządzenia imprezy we własnym domu? A może martwisz się, że małe przyjęcie weselne wyprawione w mieszkaniu wymagać będzie wielkiej, nowocześnie wyposażonej kuchni, po brzegi wypełnionej kuchennymi akcesoriami? Nic bardziej mylnego! Kucharze z Ulala Chef to niezwykle doświadczeni profesjonaliści, którzy świetnie poradzą sobie niemal w każdych warunkach, a obiad weselny przygotują choćby w najmniejszej i najskromniej wyposażonej kuchni. Na początek - wybierz chefa i menu. A jeśli już wiesz, komu powierzysz swój weselny uroczysty obiad, przygotuj stół, trochę wolnego miejsca w lodówce i otwórz drzwi. To wszystko. Nasz mistrz zajmie się resztą! Przywiezie ze sobą odpowiednie narzędzia, dopasowaną do stylu uroczystości zastawę, sztućce i cały komplet najlepszej jakości produktów, potrzebnych do tego, by na świeżo przyrządzić czarowny, przepyszny i niezapomniany obiad dla gości.

Weselny poczęstunek z Ulala Chef – pewność i zadowolenie

 

Obiad ślubny z Ulala Chef to absolutnie jeden z najlepszych wyborów i gwarancja udanej imprezy, świetna atmosfera i mnóstwo spokojnych chwil tuż po intensywnym, pełnym emocji przeżyciu w kościele czy urzędzie. Dzięki naszemu kucharzowi wrócisz do domu i odpoczniesz, przyjmując gości w ulubionym, przyjaznym otoczeniu. Ponieważ dużo wcześniej wszystko zostało omówione i doprecyzowane, po ślubie możesz wreszcie odpocząć od stresu, pozwolić ponieść się chwili. Twój ślubny obiad dla gości będzie dokładnie taki, jakiego pragniesz. Wieloletnie doświadczenie Ulala Chef, kilkunastoletnia praktyka naszych mistrzów, pełne dużych i małych sukcesów realizacje i rosnąca liczba stałych klientów gwarantują, że nie zawodzimy. Dbamy nie tylko o to, by obiad weselny odbył się w jak najlepszym stylu, a małe przyjęcie weselne okazało się wcale niemałym przeżyciem. Troszczymy się przede wszystkim o komfort i spokój klientów, którzy przeżywają najważniejsze w swoim życiu chwile.