Ulala Chef dla biznesu

Ulala Chef to jedyny taki partner w organizacji imprez firmowych w Polsce. Skupiamy ponad 150 topowych polskich chefów, z którymi możesz stworzyć wyjątkowe wydarzenie czy uświetnić ważną uroczystość. W projektach dla naszych Klientów współpracują z nami takie znane nazwiska jak Modest Amaro czy Mateusz Gessler. Znajdziecie w naszym portfolio zwycięzców TOP Chef Polska, Master Chefa czy Hell’s Kitchen czy innych top chefów znanych z mediów. Są też sprawdzeni młodsi i utalentowani chefowie, specjaliści live cooking shows oraz doświadczeni prywatni kucharze obsługujący prestiżowe wydarzenia w ambasadach i oficjalnych rezydencjach. Duża różnorodność oferty, bezlik pomysłów na wykwintne przyjęcia, imprezy integracyjne czy śniadania biznesowe. Szerokie doświadczenia, elastyczność i wysoka jakość obsługi – za to nas cenią nasi Klienci.

Planujesz wydarzenie? Zapytaj nas o ofertę!


Jak powstaliśmy?

Agnieszka Górska - CEO i Co-founder Ulala Chef, doświadczony manager. Pierwsze 16 lat swojej kariery zawodowej spędziła w dużych korporacjach różnych branż, od FMCG (Unilever), przez fashion retail (LPP S.A. – Reserved, Cropp, House, Mohito, etc) po telekomunikację (Orange, Vectra), w tej ostatniej pełniła funkcje dyrektora marketingu i członka zarządu spółki. Od kilku lat związana ze środowiskiem startupów, pomagała w rozwoju biznesów takich jak: Gastronauci.pl i Stoliczku.pl. Pochłonięta pasją do gastronomii, od 2014 roku pracuje nad swoim autorskim startupem firmą Ulala Chef.

"Było kilka powodów i okoliczności, które do tego doprowadziły. Po blisko 20 latach spędzonych w dużych korporacjach nastała dla mnie chwila, w której potrzebowałam czegoś świeżego, nowego otwarcia. Czułam, że to coś powinno być związane z gastronomią, bo od lat była to moja duża pasja. Tym większa, że sama nie gotuję, uwielbiam za to jadać w restauracjach i potrafię docenić kunszt kucharza. Myślę, że gdybym była osobą dobrze gotującą nigdy bym na pomysł Ulala Chef nie wpadła. Pomyślałam o kobietach podobnych do mnie – lubiących spotykać się z przyjaciółmi, lubiących mieć gości w domu, ale niekoniecznie chcących podczas przyjęcia spędzać czas w kuchni. Przecież jest tylu wspaniałych kucharzy! Dlaczego nie zaprosić chefa do domu i nie pozwolić mu zaserwować prywatnej kolacji?! Ważną częścią tego pomysłu jest forma platformy internetowej, gdzie Klienci łatwo przejrzą ofertę menu, porównają ceny, przeczytają opinie innych Klientów i zarezerwują przyjęcie w domu. Sama chciałam być klientką takiej platformy, dlatego ją stworzyłam."

Agnieszka Górska w wywiadzie dla Magdaleny Wesołowskiej, culinarybackstage.com

Ulala Chef powstało przede wszystkim z myślą o prywatnych przyjęciach urządzanych w domach naszych Klientów. Szybko okazało się jednak, że nasz koncept i zróżnicowana oferta są idealną odpowiedzią na potrzeby Klientów branży biznesowej. Tym sposobem praktycznie już od samego początku nasi chefowie w wielu różnych i ciekawych formach uświetniają również Wasze przyjęcia biznesowe, konferencje, szkolenia. Działamy prężnie i zapraszamy Was do współpracy. Zbudujmy coś razem!

Nasi klienci

Wybrane realizacje

Chef
Anna Klajmon i Mateusz Czekierda

Firmowe przyjęcie wigilijne

Chef
Anna Klajmon i Mateusz Czekierda i Sergiusz Hieronimczak

Warsztaty Wigilijne

Chef
Tomasz Królikowski

Kameralne Spotkanie Prasowe

Chef
Karol Okrasa, Mateusz Gessler i Jasiek Kuroń, Michel Moran i Julia Cymbaluk, Gaja Suchocka

Gotowanie z mistrzami online na żywo

Chef
Michał Matuszewski i Jakub Mikołajczak

Przyjęcie z okazji Dnia Kobiet

Chef
Michał Matuszewski i Jakub Mikołajczak

Świąteczne gotowanie

Chef
Mateusz Gessler

Prywatny lunch z chefem

Chef
Wojciech Modest Amaro

Prywatna kolacja z chefem

Chef
Anna Klajmon i Mateusz Czekierda

Śniadanie w biurze

Chef
Magda Ziółkowska i Ariel Ziółkowski

Grill integracyjny

Chef
Cezary Powała i Adrian Głowala

Scotch Eggs na festiwalu whisky

Chef
Michał Morawski

Geberit On Tour

Kontakt