Warsztaty Wigilijne

Jednym z ciekawszych sposobów na urozmaicenie firmowych przyjęć jest zorganizowanie warsztatów, które w przyjemny i niezobowiązujący sposób angażują i integrują grupę współpracujących ze sobą ludzi.

Tym razem, na życzenie Klienta urządziliśmy wigilijną kolację, której potrawy zostały przygotowane wspólnymi siłami wszystkich gości. Uczestnicy po uroczystej inauguracji i rozdaniu świątecznych upominków, zostali podzieleni na trzy dwudziestoosobowe grupy, które pod wprawnym okiem naszych chefów przygotowały różne tradycyjne polskie wigilijne potrawy.

Dwie godziny gotowania zostało wypełnione żartami, śmiechem, uczeniem się nowych smaków i technik ale ponad wszystko dobrą zabawą i duchem świątecznej radości.  Gdy już potrawy zostały przygotowane, goście zasiedli do wspólnych wigilijnych stołów, świątecznie przyozdobionych firmowymi barwami Klienta.

Nasi chefowie zaserwowali wspólnie przyrządzone dania, eksponując ich walory w eleganckim duchu kuchni fine dining. Uczestnicy zostali wyposażeni w przepisy i już za kilka dni szykując Świąteczne kolacje w swoich domach, mogli je powtórzyć zadziwiając przy tym wszystkich domowników.

Menu

MENU WARSZTATÓW Chef Anna Klajmon śledź bałtycki w przyprawach korzennych / pieczony burak pierogi z kapustą i grzybami / palone masło z orzeszkami makowiec / lukier pomarańczowy Chef Mateusz Czekierda burak piłkowany / piana z koziego sera krem grzybowy / chrupka ziemniaczana karp w maku / tagiatelle grzybowe crumbel śliwkowy / lody cynamonowe Chef Sergiusz Hieronimczak terina z indyka z pistacjami / żel pomarańczowy ślepe ryby kaczka confit / kapusta czerwona / czarne kluchy tarta z ananasem PRZEKĄSKI NA START hummusy smakowe: klasyczny, dyniowy, z burakiem domowa focaccia