Ulala Chef - ekskluzywny catering na imprezy biznesowe

 

Sprawna i profesjonalna obsługa eventów premium to nasza specjalność! W ciągu wieloletniej obecności na rynku gastronomicznym świetni kucharze z Ulala Chef zasłynęli z bezbłędnej obsługi znakomitych wydarzeń kulturalnych i biznesowych, w tym wielkich imprez o imponującej liczbie gości. Wiemy, jak przygotować każde przyjęcie tak, by zauroczyć gości na bankiecie czy przyjęciu firmowym. Ekskluzywny catering, jaki dostarczamy, jest zawsze bardzo dobrze przemyślany i przystosowany do charakteru wydarzenia. Mając na uwadze dużą liczbę uczestników imprezy, nasz catering premium obejmuje bardzo zróżnicowane menu, uwzględniające rozmaite rodzaje diet i różnorodne gusta. Przy tym nie zapominamy, by całość była spójna, a serwowane dania i przekąski pasowały do siebie - zarówno pod względem smaków, jak i kolorów oraz form. Catering premium w wykonaniu kucharzy Ulala Chef zawsze tworzy oszałamiające wrażenie, z korzyścią dla Twojej firmy. Jest elegancko, luksusowo i wybornie, z klasą i na najwyższym poziomie. Uroczysty event, spotkanie biznesowe czy ekskluzywne przyjęcie dla kluczowych klientów? Postaw na gustowny, przepyszny i zdrowy catering! To gwarancja zadowolenia gości, udanej imprezy i realizacji Twoich najśmielszych marketingowych planów.

Święta bez stresu? Zamów catering wigilijny!

 

Ekskluzywny catering Ulala Chef to doskonałe rozwiązanie na wigilijne spotkanie w pracy. Zamiast zapraszać gości, współpracowników lub kontrahentów do restauracji, masz wreszcie możliwość, by zamówić najwyższej jakości catering premium. Wybierając ekskluzywny catering, określ swoje preferencje – wolisz tradycyjne dania czy klasyczne pozycje w nowoczesnych odsłonach, wybierz duże lub mniejsze porcje. W okresie przedświątecznym - na Boże Narodzenie i Wielkanoc - z naszej oferty dań cateringowych mogą również skorzystać klienci indywidualni i wybrać coś z określonego, ułożonego przez chefów menu okolicznościowego. Takie rozwiązanie, czyli gotowy catering świąteczny, w tym szczególnie wyczerpującym czasie pozwoli odetchnąć i nareszcie zapomnieć o czasochłonnych przygotowaniach bożonarodzeniowych i kilkudniowej gorączce przedświątecznej. Zaoszczędzony w ten sposób czas przeznacz na relaks, wyciszenie, pobyt z bliskimi i zabawę w dekorowanie i przystrajanie domu.

Sprawdź inne menu...

Moc pozytywnych doznań - catering i live cooking

 

Na atmosferę spotkania biznesowego dla pracowników czy klientów wpłynie z całą pewnością zróżnicowane menu przygotowane dla gości, zawierające dania zrobione z najwyższej jakości produktów i pięknie podane. Taki zestaw, popularnie zwany cateringiem, nasi chefowie przygotują na miejscu. Dodatkową atrakcją każdego przyjęcia, zarówno tego z daniami serwowanymi do stołu, jaki i tego w formie bufetu, będzie możliwość obserwowania wykwalifikowanego chefa przy pracy. Pokaz live cooking nie tylko zachwyci uczestników eventu, ale także zaostrzy ich apetyt na wyczarowywane dania i zachęci do degustacji. Kiedy potrzebujesz obsługi na wysokim poziomie, koniecznie wybierz nasz catering premium. Nie tylko cieszy oko, jest wyśmienity i smaczny, ale również doskonale zbilansowany, odżywczy i zdrowy. Catering Ulala Chef to wyjątkowe potrawy doskonałej jakości stworzone przez najlepszych mistrzów kuchni. Nasi kucharze, wybrani w procesie wieloetapowej selekcji, to unikatowi mistrzowie sztuki kulinarnej, którzy gotowi są stworzyć ekskluzywny catering - taki, o jakim marzysz! Sprawdź, zadzwoń i koniecznie opowiedz nam, czego szukasz!