Serwuj z nami prywatne kolacje w rezydencjach klientów

Bezpiecznie i na Twoich warunkach

 

Poszukiwanie nowych klientów i zleceń zabiera Ci dużo czasu. Ściąganie należności za wykonaną pracę jest udręką. W Ulala Chef wykonujemy wszystkie męczące zadania za Ciebie. Ty robisz tylko to co kochasz - gotujesz!

 

 

Komfortowa i bezpieczna współpraca dla profesjonalnych chefów. 

Cenisz swoją niezależność? Dołącz do elitarnego grona 200+ kucharzy i oferuj usługi private dining na swoich warunkach.

 

Z Ulala Chef masz:

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Marki, które nam zaufały
 

 

Najczęstsze pytania: 

 

Jeśli pracujesz z nami w Polsce, możesz ale nie musisz mieć działalności gospodarczej. Nie jest ona niezbędna do naszej współpracy. Żeby współpracować z Ulala Chef w Niemczech musisz posiadać Gewerbeschein. Jeśli tego nie masz, pomożemy Ci je zdobyć. To proste i zajmuje 1 dzień.

 

Nie musisz deklarować nam z góry swojej dostępności. To Ty decydujesz kiedy i jakie zlecenia przyjmować i Ty w 100% panujesz nad swoim kalendarzem. 

 

Tak. Pracujemy tylko z zawodowymi kucharzami, dla których praca w gastronomii to główne źródło utrzymania. 

 

Wypełnij prosty formularz rekrutacyjny. Sprawdzimy Twoje referencje, zbudujemy Twój profil online i możemy wysyłać Ci zlecenia!

 

Obecność w naszym serwisie jest gratis dla chefów. Przy realizowanych zleceniach pobieramy 20% prowizji za nasze pośrednictwo, ten koszt pokrywają klienci. Swoje ceny ustalasz sam, bo sam wiesz, ile chcesz zarabiać. My działamy tak, żebyś był zadowolony z naszej współpracy.

Zapisz się i zarabiaj z nami!
 
Kontakt dla chefów:
 
Joanna Smolnik
+48733080006
info@ulalachef.com
LinkedIn - Profil 
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!