Gotowanie online – świetny sposób na budowanie relacji z klientami

 

Budowanie dobrych relacji z klientami jest ważne w każdym biznesie. I nie chodzi tu o kupowanie drogich gadżetów. Chodzi o rzeczywiste relacje, indywidualne podejście i rozpoznanie potrzeb naszych partnerów biznesowych. Tylko wtedy współpraca będzie niosła korzyści dla obu stron i owocowała długoletnim partnerstwem. Niestety, pandemia utrudniła nam zdecydowanie osobiste kontakty, które są tu niezastąpione. Ale zawsze znajdą się inne rozwiązania. Tak powstał nasz innowacyjny pomysł warsztatów kulinarnych online.

Gotowanie online z najlepszymi kucharzami

 

Warsztaty kulinarne online z najlepszymi szefami kuchni i gwiazdami o światowej sławie? Dlaczego nie! W Ulala Chef możesz skorzystać nawet z takiej formy wirtualnych spotkań. To niebanalne rozwiązanie z pewnością zachwyci Twoich klientów i na długo zapadnie im w pamięć. Czy wyobrażasz sobie lepszych nauczycieli w kuchni niż Michel Moran, Karol Okrasa czy Mateusz Gessler? Dzięki gotowaniu online Twoi klienci będą mogli miło spędzić czas i podszkolić swój kulinarny warsztat. A także zjeść coś dobrego, co samodzielnie przygotują pod okiem doświadczonego mistrza. I to wszystko dzięki Twojej firmie! Znany kucharz odwiedzi ich na ekranie, będzie opowiadał, wyjaśniał, pokazywał i gotował, prezentował kulinarne sztuczki i uchylał rąbka tajemnicy swojego mistrzowskiego warsztatu. Świetny posiłek, który uczestnicy przyrządzą podczas gotowanie online, będzie dodatkową nagrodą. Warsztaty kulinarne online organizujemy dla klientów biznesowych. Możesz również zaprosić na nie swoich współpracowników. Taka forma premii na pewno im się spodoba. To świetny sposób na wspólną zabawę i znakomita, integrująca uczestników rozrywka dla członków firmowego zespołu.

Sprawdź inne menu...

Warsztaty kulinarne online z Ulala Chef - jak to się robi?

 

Jeżeli zainteresowały Cię warsztaty kulinarne online i pociągają Cię kulinarne wyzwania, to zapraszamy do kontaktu z nami. Z Ulala Chef gotowanie online to czysta przyjemność! Pomagamy, wspieramy i dostarczamy zakupy potrzebne do wykonania każdego dania - i to pod same drzwi! Wszystko, co potrzebne do świetnej zabawy, każdy uczestnik otrzyma w dniu warsztatów, bezpośrednio do domu, a nieco wcześniej prześlemy mu instrukcje i wytyczne oraz listę narzędzi niezbędnych do wspólnego gotowania z chefem kuchni. Organizujemy wszystko tak, by samo gotowanie online dostarczyło wyłącznie pozytywnych emocji i wrażeń. Po zakończeniu spotkania w sieci uczestnik warsztatów uzyskuje dostęp do nagrań z wydarzenia, które pozwoli mu raz jeszcze prześledzić etapy wspólnego gotowania, wyłapać najważniejsze momenty i utrwalić nowo nabytą, wyjątkową, a często także trudno dostępną, kulinarną wiedzę. Podczas opłaconego cyklu gotowania online z naszymi najlepszymi kucharzami może powstać nawet całe menu – począwszy od przystawek, przez główne dania, aż po ciasta i słodkie desery.

Warsztaty kulinarne online to świetna inwestycja

 

Dzięki ogromnemu zasięgowi warsztaty kulinarne online to świetny sposób na promocję marki, umocnienie relacji z klientami, a nawet dotarcie do nowych odbiorców. Gotowanie online przygotowane dla partnera biznesowego w formie cyklu wspólnych zajęć ze świetnymi kucharzami ma formę zamkniętą i skierowane jest do wybranej, ściśle określonej grupy. Każdy z uczestników otrzymuje link do udziału w wydarzeniu, dzięki któremu na żywo połączy się z transmisją prosto z kulinarnego studia. Jednocześnie, wraz z instrukcjami, wprost do domu wszystkich osób dostarczymy produkty niezbędne do przygotowania określonych dań. Zabawa w gotowanie online może zostać zwieńczona konkursem powstałych potraw bądź ich prezentacją. A także „spotkaniem” uczestników, by porozmawiać, wymienić doświadczenia i podzielić się wrażeniami. Warsztaty kulinarne online doskonale łączą i integrują, dlatego - nie tylko są świetnym narzędziem marketingowym - ale i doskonałym sposobem na internetową imprezę integracyjną dla Twoich pracowników. Szczególnie wartościową i niezwykle skuteczną w dobie coraz powszechniejszej pracy zdalnej.