Wyjątkowo udane przyjęcie biznesowe – sprawa dużej wagi

 

Spotkanie biznesowe to ważne wydarzenie, które zazwyczaj powinno przebiegać według ustalonego planu i mieć profesjonalny charakter. Ponieważ chodzi o nawiązanie nowych relacji biznesowych czy podtrzymanie już istniejących, pozostawienie dobrego wrażenia jest jego elementem kluczowym. By przyjęcie biznesowe okazało się skuteczne, powinno być zatem odpowiednio eleganckie, wysmakowane, a jednocześnie nie nazbyt sztywne i formalne. W tym kontekście wybór kucharza Ulala Chef, który przygotuje i obsłuży spotkanie biznesowe, okazuje się najlepszą opcją! Obecność kulinarnego wodzireja wniesie na przyjęcie element kontrolowanej swobody, gwarantując przy tym wysoki poziom obsługi eventu. Obiad, lunch czy kolacja biznesowa mogą zostać zorganizowane zarówno w biurze, pomieszczeniu firmowym, jak i specjalnie wynajętej na tę okoliczność zamkniętej przestrzeni – w zależności od jego charakteru. Przyjęcie biznesowe obsłuży jeden z chefów lub – w przypadku większego eventu – nasz mistrz z kilkoma pomocnikami. Na wyjątkowo uroczyste imprezy polecamy dodatkowo kelnerów i sommeliera, który zarekomenduje i poda wytrawne trunki oraz porozmawia i podzieli się z uczestnikami posiadaną wiedzą.

Mniej formalne spotkanie służbowe – warsztaty, śniadanie, grill

 

Spotkanie służbowe, podczas którego pracownicy będą bawić się dobrze i integrować, zaplanują wspólne przedsięwzięcie czy po prostu miło spędzą czas w niezobowiązującej atmosferze? Dlaczego nie! Wszak nie od dziś wiadomo, że luźne, poranne zebranie w biurze, czy nieskrępowane przyjęcie biznesowe sprzyja kreatywności, zacieśnianiu więzów i budowaniu dobrych relacji. Pomożemy zorganizować spotkanie służbowe w firmie, śniadanie dla pracowników czy naradę sprzyjającą narodzinom nowych, świetnych pomysłów. Przygotujemy zarówno spotkanie biznesowe przy grillu na tarasie,ogrodzie, jak również spotkanie służbowe w formie warsztatów pieczenia świątecznych ciasteczek. Mamy mnóstwo pomysłów na organizację okolicznościowych imprez i przyjęć dla Twoich pracowników. Jeśli pragniesz uświetnić bankiet obecnością sławnego kucharza lub sprawić, by kolacja biznesowa na długo zapadła w pamięci Twoich gości, skontaktuj się z Ulala Chef. Jesteśmy w stanie zaprosić na Twoje przyjęcie biznesowe niemal każdego celebrity chefa, jakiego znasz i cenisz. Gwiazdorski mistrz sztuki kulinarnej na oczach uczestników przygotuje wybrane posiłki, zaserwuje je i spędzi z Wami swój czas.

Sprawdź inne menu...

Spotkanie biznesowe z Ulala Chef – powiedz nam, czego potrzebujesz

 

Kolacja biznesowa, półformalny event, spotkanie służbowe, a może przyjęcie dla pracowników? Na początku ustal cel. To podstawa dobrze zorganizowanego bankietu. Dzięki temu będziemy wiedzieć, o jakiej porze i w jakim otoczeniu powinniśmy zarezerwować miejsce oraz jakiego typu menu może zachwycić Twoich gości. To wszystko złoży się na oszacowanie kosztów, które pozwolą na organizację spotkania biznesowego jakiego oczekujesz. Możemy zorganizować zarówno wysokobudżetowe spotkanie służbowe, jak i bardziej skromne przyjęcie. Pomysłów na te wyjątkowe i dystyngowane, jak i bardzo niekonwencjonalne przyjęcia mamy bez liku, a ofertę, podobnie jak doświadczenie, niezwykle szeroką. Ustal, czy wśród zaproszonych gości będą osoby, które preferują konkretne diety - wegetarianie czy weganie. Dzięki temu nasz kucharz przygotuje odpowiednie dania i napoje tak, by uroczysta kolacja biznesowa mogła okazać się szczególnym wydarzeniem dla wszystkich uczestników bez wyjątku. Skontaktuj się z Ulala Chef i nie pozwól, by coś Cię zaskoczyło w tym ważnym dniu. Zajmiemy się w wszystkim kompleksowo!