Jak to działa

Chef robi zakupy

gotuje w Twojej kuchni

serwuje dania Twoim gościom

a na koniec nawet sprząta kuchnię!

 1. W wyszukiwarce chefów podajesz miasto (lub kod pocztowy), gdzie ma odbyć się przyjęcie.

 2. Podajesz interesujący Cię termin.

 3. Przeglądasz dostępne oferty menu. Możesz korzystać z filtrów i tagów dla zawężenia listy wyników.

 4. Wybierasz interesujące Cię menu i ilość gości na przyjęciu. System pokazuje Ci całkowitą wartość zamówienia.

 5. W polu „Życzenia specjalne" możesz dodatkowo napisać o szczególnych życzeniach czy ograniczeniach diety i alergiach, które powinien uwzględnić chef. Następnie wciskasz przycisk rezerwuj.

 6. Kucharz potwierdza dostępność terminu.

 7. Płacisz za przyjęcie.

 8. Po Twoim potwierdzeniu rezerwacji i jej opłaceniu kucharz skontaktuje się z Tobą, żeby omówić ostatnie szczegóły jak godzina przyjazdu, życzenia specjalne itd.

 9. W dniu przyjęcia przygotowujesz stół dla gości.

 10. Kucharz przyjeżdża do Ciebie (na około 2 godziny przed czasem przyjścia gości) wraz ze wszystkimi potrzebnymi produktami oraz z odpowiednio dobraną elegancką zastawą i sztućcami. Jeśli potrzebujesz wynająć też szkło lub inne sprzęty typu stoły i krzesła, daj nam wcześniej znać – chętnie je zorganizujemy.

 11. Kucharz przygotuje kolację w Twojej kuchni. Menu jest tak zaplanowane, żeby można je było przygotować w każdej domowej kuchni – ważne, żeby można było skorzystać z płyty kuchennej, piekarnika i wolnej półki w lodówce. Chef przywiezie ze sobą wszystkie drobne sprzęty kuchenne, jeśli czegoś brakuje w wyposażeniu kuchni.

 12. Teraz możesz się zrelaksować i poczekać na swoich gości. Przywitaj ich i poczęstuj napojami. Kucharz przedstawi się gościom, chętnie opowie, co przygotowuje w kuchni, a kiedy usiądziecie do stołu zacznie serwować Waszą kolację.

 13. Przy przyjęciach powyżej 12 osób chef będzie miał ze sobą pomocnika w kuchni, a przy jeszcze większych będzie towarzyszył mu dodatkowo kelner. Jeśli masz taką potrzebę, możesz w Ulala Chef zamówić też sommeliera lub barmana z mobilnym barem specjalnie zaprojektowanym na prywatne przyjęcia w domach.

 14. Po podaniu wszystkich dań gościom kucharz sprząta kuchnię. Zabiera zastawę i sztućce i wychodzi, żegnając się z gospodarzami i gośćmi.

 

Jeśli chcesz, żebyśmy Ci doradzili w wyborze chefa lub menu, albo masz inne pytania, zadzwoń – chętnie pomożemy!: 22 308 00 03 lub napisz: obsluga@ulalachef.com