Jak to działa

Chef robi zakupy

gotuje w Twojej kuchni

serwuje dania Twoim gościom

a na koniec nawet sprząta kuchnię!

Jak to działa? Zobacz szczegółowy opis wszystkich kroków. 

(Jeśli interesuje Cię usługa personalnego chefa na stałe, a nie zamówienie przyjęcia, zjedź na dół strony do drugiej sekcji.)

 

 1. W wyszukiwarce chefów podajesz miasto (lub kod pocztowy), gdzie ma odbyć się przyjęcie.

 2. Przeglądasz dostępne oferty menu. Możesz korzystać z filtrów i tagów dla zawężenia listy wyników.

 3. Wybierasz interesujące Cię menu i podajesz liczbę gości na przyjęciu. System Ulala Chef pokazuje Ci całkowitą wartość zamówienia.

 4. W polu „Życzenia specjalne" możesz dodatkowo napisać o szczególnych życzeniach czy ograniczeniach diety i alergiach, które powinien uwzględnić kucharz na wynajem.

 5. Następnie naciśnij przycisk “rezerwuj”. Pamiętaj, że to będzie tylko wstępna rezerwacja. Teraz czekamy na potwierdzenie dostępności ze strony chefa.

 6. Kucharz potwierdza dostępność terminu.

 7. Płacisz za przyjęcie.

 8. W mailu z systemu Ulala Chef otrzymujesz podsumowanie wszystkich szczegółów rezerwacji: wybrane menu, liczba gości, dodatkowe ustalenia, kontakt do chefa. Zobacz załączony PDF.

 9. Jako drugi załącznik PDF w mailu otrzymujesz menu przyjęcia, w formacie gotowym do wydruku. Możesz przygotować wydruki dla swoich gości.

 10. Dodatkowo, w każdej chwili możesz powrócić do szczegółów rezerwacji logując się na swoim koncie na stronie Ulala Chef.

 11. Po Twoim potwierdzeniu rezerwacji i jej opłaceniu kucharz skontaktuje się z Tobą, aby omówić ostatnie szczegóły takie jak godzina przyjazdu, życzenia specjalne itd.

 12. W dniu przyjęcia przygotowujesz stół dla gości - ustawiasz szklanki i kieliszki do napojów, serwetki, wydrukowane menu oraz napoje, które chcesz zaserwować.

 13. Kucharz do wynajęcia przyjeżdża do Ciebie (na około 2 godziny przed czasem startu przyjęcia, chyba że ustaliliście inaczej) wraz ze wszystkimi potrzebnymi produktami oraz z odpowiednio dobraną elegancką zastawą i sztućcami. Jeśli potrzebujesz wynająć też szkło lub inne sprzęty typu stoły i krzesła, daj nam wcześniej znać – chętnie je zorganizujemy.

 14. Osobisty kucharz przygotuje kolację w Twojej kuchni. Menu jest tak zaplanowane, żeby można je było przygotować w każdej domowej kuchni – ważne, żeby można było skorzystać z płyty kuchennej, piekarnika i wolnej półki w lodówce. Chef przywiezie ze sobą wszystkie drobne sprzęty kuchenne, jeśli czegoś brakuje w wyposażeniu kuchni. Jeśli Twoja kuchnia jest zbyt mała lub menu bardzo skomplikowane, nasz chef już w swojej lokalizacji rozpocznie przygotowanie niektórych dań, aby tylko dokończyć je na miejscu przyjęcia.

 15. Teraz usiądź i odpocznij, a gdy goście tylko przybędą, przywitaj ich i poczęstuj napojami. Nasz szef kuchni przedstawi się i chętnie wtajemniczy uczestników przyjęcia w to, co przygotowuje w kuchni. Kiedy tylko będziecie gotowi, aby usiąść przy stole, chef zacznie serwować menu.

 16. Przy przyjęciach powyżej 12 osób chef będzie miał ze sobą pomocnika w kuchni, a przy jeszcze większych będzie towarzyszył mu dodatkowo kelner. Jeśli masz taką potrzebę, możesz w Ulala Chef zamówić też sommeliera lub barmana z mobilnym barem specjalnie zaprojektowanym na prywatne przyjęcia w domach.

 17. Po zakończeniu serwowania kucharz posprząta kuchnię. Następnie zabierze zastawę i sztućce i opuści Twój dom, żegnając się ze wszystkimi.

 

Jeśli chcesz, żebyśmy Ci doradzili w wyborze chefa lub menu, albo masz inne pytania, zadzwoń – chętnie pomożemy!: 22 308 00 03 lub napisz: info@ulalachef.com

 

Jak działa usługa personalnego chefa z Ulala Chef na stałe w Twoim domu i jak zamówić usługę osobistego kucharza?

 

 1. Wyślij do nas krótkie zapytanie w formularzu zgłoszeniowym. (LINK)

 2. W odpowiedzi otrzymasz od nas mail z krótką ankietą do wypełnienia.

 3. Odpowiedz na naszą ankietę - jaka lokalizacja Cię interesuje, ile razy w tygodniu chef ma gotować, jakie posiłki i dla ilu osób, w Twoim domu czy np. w biurze; i kilka podobnych pytań.

 4. Mając te informacje, możemy przygotować wstępną wycenę usługi spersonalizowanej dla Ciebie.

 5. W następnym kroku przedstawimy Ci wybranych kandydatów, a następnie możemy umówić ich na płatny testing w Twoim domu.

 6. Po wyborze osobistego szefa wykonujesz rezerwację usługi na pierwszy miesiąc, dokonujesz płatności online i jesteśmy gotowi do stałej współpracy.

 7. Ulala Chef cały czas czuwa nad jakością pracy chefa i jest z Tobą w kontakcie, gdybyś potrzebował wprowadzić zmiany lub planujesz przerwę, np. z powodu wyjazdu czy wakacji.

 

Jeśli chcesz, żebyśmy Ci doradzili w wyborze chefa lub menu, albo masz inne pytania, zadzwoń – chętnie pomożemy!: 22 308 00 03 lub napisz: info@ulalachef.com