Szef kuchni Mateusz Czekierda

Chef Mateusz Czekierda

O chefie

Mateusz Czekierda był szefem kuchni w wyjątkowej bielskiej Restauracja Galeria Blu, a obecnie jest szefem kuchni w warszawskiej restauracji Dom. Zdobywał doświadczenie pracując z najlepszymi, między innymi w warszawskiej Concept 13, pod okiem Darka Barańskiego. Był też doradcą firm gastronomicznych i prowadził szkolenia kulinarne.

W 2015 roku magazyn Kuchnia przyznał mu nominację do tytułu Kucharz - Odkrycie Roku, a niedawno Mateusz brał udział w polskiej selekcji najbardziej prestiżowego konkursu kulinarnego na świecie Bocuse'Dor Polska 2015. Wciąż się doskonali i poznaje nowe techniki gotowania. 

"Chciałbym wyjechać na staż do dwu- albo trzygwiazdkowej restauracji, a w przyszłości otworzyć własne bistro z autorską kuchnią, którą oprę tylko na polskich produktach" - mówi o planach i marzeniach. Inspiracje czerpie z otaczających go miejsc, wolny czas spędza z córką oraz na fotografii.

Miasta

Warszawa + 20 km

Języki obce

polski

Recenzje

Monika (13 grudnia 2017)

Jedzenie było pyszne, zarówno przystawki, zupa, jak również przygotowane przez nas wspólnie dania. Moi koledzy ciągle wspominają smak kaczki, pierogów, lodów, tagliatelle :)

Adrianna (8 grudnia 2017)

Bardzo fajni ludzie, duża wiedza kulinarna

JUSTYNA (8 grudnia 2017)

Super współpraca i świetne osobiste doświadczenie.

Joanna (8 grudnia 2017)

Komunikacja z gośćmi zdecydowanie na duży plus

Artur (8 grudnia 2017)

Ciekawe doświadczenie, nie tylko dla osób gotujących.

Katarzyna (8 grudnia 2017)

Najlepsza impreza firmowa na jakiej byłam

Monika (8 grudnia 2017)

Świetna organizacja, szefowie oprócz wyśmienitych potraw wprowadzają świetną atmosferę, która zachęca do współpracy. Świetna zabawa i przepyszne jedzenie. Pracowałam z Mateuszem, który ma świetny kontakt z innymi ludźmi, skraca dystans. Dużo łatwiej się przełamać i zaangażować we wspólną pracę. Dania, które przygotowaliśmy były proste, ale o idealnie uwydatnionym smaku. Wszystkie dania były pyszne, a niektóre z wielką chęcią spróbuję powtórzyć w domu! Kaczka z kapustą - rewelacja! Lody ze śliwkami i kruszonką - pycha! Buraki z pistacjami i pianką z koziego sera - znakomite! Makowiec - palce lizać!

Agnieszka (8 grudnia 2017)

Fajna zabawa bez spinania, odsresowująca impreza. pierogi z orzechami były kapitlane.

Aleksandra (8 grudnia 2017)

Było pysznie - i zabawa, i jedzenie!

Magda (8 grudnia 2017)

Byli bardzo komunikatywni i fajnie sie z nimi pracowało. Bardzo fajna atmosfera, profesjonalizm i przyjazne nastawienie, chęć dzielenia się wiedzą.

Anna (8 grudnia 2017)

Chefowie byli zgrani, fajnie podchodzili do grupy, nastawienie bardzo pozytywne, każdy był traktowany tak samo:) mówienie sobie po imieniu też było fajnie odbierane:) Generalnie świetna impreza! Super ludzie!

Milena (8 grudnia 2017)

Wystarczy powiedzieć tyle: profesjonaliści w każdym calu, a do tego nalepsi nauczyciele gotowania i najważniejsze ich dania sa niesamowicie pyszne:) Jesteście Super:) Dzięki za wspólne gotowanie:) Każdy z szefów gotuje wspaniale. Ania to pełna uśmiechu osoba, która polskie tradycyjne dania zmienia w coś niezwykłego. Mateusz to prawdziwy wulkan energii. Głowa pełna nowatorskich i niespotykanych pomysłów. Smaki jakie nam zafundował za pośrednictwem dań, pozwalają na podróż do innego Świata. Sergiusz to mój faworyt (od pierwszego spotkania bije od niego coś fajnego). Pełen opanowania, ale zawsze uśmiechnięty, mający kontrole nad krzyczącym tłumem. Jego dania to prawdziwa rozkosz dla podniebienia. Kaczka pychota: miękka, soczysta, idealna w smaku; czerwona kapusta: intensywna w smaku, idealnie dobrane proporcje każdego ze składników co sprawia, że wyczuwamy każdy i deser tarta: powiem tyle ŁATWO:) SZYBKO:) PRZEPYSZNIE:)

Joanna (16 stycznia 2016)

Większy kontakt z gośćmi - choć nie miał łatwego zadania - musiał konkurować z chef'em oraz z fajną Vectrową ekipą.

Agnieszka (16 stycznia 2016)

Chef o doskonałym warsztacie, a do tego świetnie komunikujący się z gośćmi. Tryska energią i otwartością. Mateusz, byłeś świetny tego wieczoru. Dziękuję! :)

Małgorzata (16 stycznia 2016)

To bardzo utalentowany kucharz , który z ogromna łatwością nawiązuje kontakt. Ludźmi, potrafi swietnie mowić o swojej pasji i zarażać fascynacja gotowaniem. Przywiązuje wagę do szczegółów i drobiazgów, potrawy maja być perfekcyjne! Życzymy wielu, wielu sukcesów- podstawy do tego są ogromne (wiedza, profesjonalizm i ogromne serce do gotowania)

Ilona (16 stycznia 2016)

Pełny profesjonalizm i osobowość pozwalająca na wyśmienity kontakt z gośćmi

Patrycja (16 stycznia 2016)

Bardzo komunikatywny, sympatyczny i miły chef przy którym człowiek jest swobodny, nie czuje skrępowania. Tak trzymać :)) niesamowita podróż po znanych smakach, ale odkrywanych na nowo :)

Dostępne menu