Chef Mateusz Czekierda

Chef Mateusz Czekierda

About Chef

Mateusz Czekierda was the head chef in the unique Bielsko-Biała Gallery Blu Restaurant, and now he is the head chef at the Bocca Bar restaurant in Warsaw. He gained experience working with the best, including in Warsaw Concept 13, under the supervision of Darek Barański. He was also an adviser to catering companies and ran culinary training.

In 2015, Kuchnia magazine nominated him for the title Cook - Discovery of the Year, and recently Mateusz took part in the Polish selection of the most prestigious culinary competition in the world Bocuse'Dor Poland 2015. He enjoys perfecting and learning new cooking techniques.

"I would like to go on an internship to a two or three-star restaurant, and in the future, I will open my own bistro with an original kitchen, which I will only base on Polish products", he says about plans and dreams. He draws inspiration from his surroundings and spends his free time with his daughter and doing photography.

Cities

Warszawa + 20 km

Foreign Languages

polish

Reviews

Monika (13 December 2017)

Jedzenie było pyszne, zarówno przystawki, zupa, jak również przygotowane przez nas wspólnie dania. Moi koledzy ciągle wspominają smak kaczki, pierogów, lodów, tagliatelle :)

JUSTYNA (8 December 2017)

Super współpraca i świetne osobiste doświadczenie.

Katarzyna (8 December 2017)

Najlepsza impreza firmowa na jakiej byłam

Artur (8 December 2017)

Ciekawe doświadczenie, nie tylko dla osób gotujących.

Joanna (8 December 2017)

Komunikacja z gośćmi zdecydowanie na duży plus

Magda (8 December 2017)

Byli bardzo komunikatywni i fajnie sie z nimi pracowało. Bardzo fajna atmosfera, profesjonalizm i przyjazne nastawienie, chęć dzielenia się wiedzą.

Anna (8 December 2017)

Chefowie byli zgrani, fajnie podchodzili do grupy, nastawienie bardzo pozytywne, każdy był traktowany tak samo:) mówienie sobie po imieniu też było fajnie odbierane:) Generalnie świetna impreza! Super ludzie!

Monika (8 December 2017)

Świetna organizacja, szefowie oprócz wyśmienitych potraw wprowadzają świetną atmosferę, która zachęca do współpracy. Świetna zabawa i przepyszne jedzenie. Pracowałam z Mateuszem, który ma świetny kontakt z innymi ludźmi, skraca dystans. Dużo łatwiej się przełamać i zaangażować we wspólną pracę. Dania, które przygotowaliśmy były proste, ale o idealnie uwydatnionym smaku. Wszystkie dania były pyszne, a niektóre z wielką chęcią spróbuję powtórzyć w domu! Kaczka z kapustą - rewelacja! Lody ze śliwkami i kruszonką - pycha! Buraki z pistacjami i pianką z koziego sera - znakomite! Makowiec - palce lizać!

Agnieszka (8 December 2017)

Fajna zabawa bez spinania, odsresowująca impreza. pierogi z orzechami były kapitlane.

Aleksandra (8 December 2017)

Było pysznie - i zabawa, i jedzenie!

Milena (8 December 2017)

Wystarczy powiedzieć tyle: profesjonaliści w każdym calu, a do tego nalepsi nauczyciele gotowania i najważniejsze ich dania sa niesamowicie pyszne:) Jesteście Super:) Dzięki za wspólne gotowanie:) Każdy z szefów gotuje wspaniale. Ania to pełna uśmiechu osoba, która polskie tradycyjne dania zmienia w coś niezwykłego. Mateusz to prawdziwy wulkan energii. Głowa pełna nowatorskich i niespotykanych pomysłów. Smaki jakie nam zafundował za pośrednictwem dań, pozwalają na podróż do innego Świata. Sergiusz to mój faworyt (od pierwszego spotkania bije od niego coś fajnego). Pełen opanowania, ale zawsze uśmiechnięty, mający kontrole nad krzyczącym tłumem. Jego dania to prawdziwa rozkosz dla podniebienia. Kaczka pychota: miękka, soczysta, idealna w smaku; czerwona kapusta: intensywna w smaku, idealnie dobrane proporcje każdego ze składników co sprawia, że wyczuwamy każdy i deser tarta: powiem tyle ŁATWO:) SZYBKO:) PRZEPYSZNIE:)

Adrianna (8 December 2017)

Bardzo fajni ludzie, duża wiedza kulinarna

Agnieszka (16 January 2016)

Chef o doskonałym warsztacie, a do tego świetnie komunikujący się z gośćmi. Tryska energią i otwartością. Mateusz, byłeś świetny tego wieczoru. Dziękuję! :)

Joanna (16 January 2016)

Większy kontakt z gośćmi - choć nie miał łatwego zadania - musiał konkurować z chef'em oraz z fajną Vectrową ekipą.

Małgorzata (16 January 2016)

To bardzo utalentowany kucharz , który z ogromna łatwością nawiązuje kontakt. Ludźmi, potrafi swietnie mowić o swojej pasji i zarażać fascynacja gotowaniem. Przywiązuje wagę do szczegółów i drobiazgów, potrawy maja być perfekcyjne! Życzymy wielu, wielu sukcesów- podstawy do tego są ogromne (wiedza, profesjonalizm i ogromne serce do gotowania)

Patrycja (16 January 2016)

Bardzo komunikatywny, sympatyczny i miły chef przy którym człowiek jest swobodny, nie czuje skrępowania. Tak trzymać :)) niesamowita podróż po znanych smakach, ale odkrywanych na nowo :)

Ilona (16 January 2016)

Pełny profesjonalizm i osobowość pozwalająca na wyśmienity kontakt z gośćmi

Available menus