Szef kuchni Anna Klajmon

Chef Anna Klajmon

O chefie

Anna Klajmon - pasjonatka tradycji w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami. Wielbicielka polskich produktów i smaków, odważna i konsekwentna.

Od ponad 20 lat w świecie gastronomii. Ukończyła Szkołę Gastronomiczną, później zdobywała wiedzę i doświadczenie w znanych śląskich restauracjach. Kiedy już czuła się na siłach otworzyła własną Firmę Cateringową, którą z powodzeniem prowadziła.

Marzeniem Anny od zawsze było otworzenie własnej restauracji, takiego swojego wyjątkowego miejsca. Jako osoba konsekwentna i bardzo pracowita osiągnęła ten cel i otworzyła bielską Restaurację BLU. Miejsce to szybko stało się kultowe, słynąc z zaskakujących smaków i sezonowych dań. Dobór świetnego personelu, wiedza i doświadczenie pozwoliło stworzyć wyjątkowe miejsce, które obfitowało w liczne wydarzenia kulinarne: pokazy, warsztaty, spotkania tematyczne. Restauracja gościła wiele znakomitości w kulinarnym świecie. Cykliczne warsztaty kulinarne „ Na ostrzu Noża” cieszyły się ogromną popularnością ze względu na fantastyczny klimat miejsca i znakomitych prowadzących. Doskonała współpraca z Szefem kuchni Mateuszem Czekierda zaowocowała udziałem Restauracji w licznych konkursach kulinarnych, międzynarodowych i krajowych wydarzeniach – z dużym powodzeniem, co zaowocowało ważnymi nagrodami i tytułami.

Ania uczestniczyła w 5 edycji programu TOP CHEF Polska. Do programu trafiła przypadkiem ( będąc osobą towarzyszącą na castingu) ale już sam udział był wielkim doświadczeniem, nauką i twórczą przygodą. Ania szybko zdobyła serca widzów swoją szczerością, pracowitością i lojalnością. Pracowała w wielu ciekawych restauracjach wprowadzając innowacyjne pomysły i rozwiązania pomagające w ich funkcjonowaniu. Zawsze służy radą i pomocą wykorzystując swoje ogromne doświadczenie.

Warsztaty i pokazy kulinarne to kolejna dziedzina w której Anna doskonale się sprawdza. Otwarta na ludzi , cierpliwa i szczera – powoduje że uczestnicy chętnie słuchają jej rad i pomysłów. Dzieli się swoimi oryginalnymi pomysłami i wiedzą w prostym, konkretnym przekazie. W tej dziedzinie współpracuje ściśle z Mateuszem Czekierdą, z którym stanowi duet doskonały – różnorodność stylu prowadzenia, innowacyjne pomysły w zderzeniu z tradycją i świetny dialog to gwarancja sukcesu. Warsztaty i pokazy z ich udziałem cieszą się dużym zainteresowaniem. 

 

Miasta

Warszawa + 20 km

Języki obce

polski

Recenzje

Iwona (17 grudnia 2018)

Pyszne potrawy świąteczne nowocześnie zinterpretowane. Genialne składniki, sprawne wykonanie i prezentacja. Bardzo dziękujemy.

Katarzyna (8 grudnia 2017)

Najlepsza impreza firmowa na jakiej byłam

Magda (8 grudnia 2017)

Byli bardzo komunikatywni i fajnie sie z nimi pracowało. Bardzo fajna atmosfera, profesjonalizm i przyjazne nastawienie, chęć dzielenia się wiedzą.

JUSTYNA (8 grudnia 2017)

Super współpraca i świetne osobiste doświadczenie.

Milena (8 grudnia 2017)

Ania to pełna uśmiechu osoba, która polskie tradycyjne dania zmienia w coś niezwykłego. Wystarczy powiedzieć tyle: profesjonaliści w każdym calu, a do tego nalepsi nauczyciele gotowania i najważniejsze ich dania są niesamowicie pyszne:)

Anna (8 grudnia 2017)

Chefowie byli zgrani, fajnie podchodzili do grupy, nastawienie bardzo pozytywne, każdy był traktowany tak samo:) mówienie sobie po imieniu też było fajnie odbierane:) Generalnie świetna impreza! Super ludzie!

Joanna (8 grudnia 2017)

Komunikacja z gośćmi zdecydowanie na duży plus

Agnieszka (8 grudnia 2017)

Pierogi z orzechami były kapitalne, Ania jest super babką.

Artur (8 grudnia 2017)

Ciekawe doświadczenie, nie tylko dla osób gotujących.

Adrianna (8 grudnia 2017)

Bardzo fajni ludzie, duża wiedza kulinarna

Aleksandra (8 grudnia 2017)

Było pysznie - i zabawa, i jedzenie!

Piotr (24 października 2017)

Bardzo dobre- zaskakująco jak na potrawy przygotowane w takim tempie w zwykłej domowej kuchni. Ania jest bardzo symaptyczną i kounikatywną osobą. Bardzo dobrze dopasowała się do atmosfery oraz nastroju panującego w domu. Potrafiła idealnie znaleźć kompromis między wspólnym gotowaniem a spędzeniem relaksującej kolacji jej uczestników. Wszyscy uczestnicy będą miło wspominać ten wieczór.

Dostępne menu