Chef  Anna Klajmon

O chefie

Anna Klajmon - pasjonatka tradycji w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami. Wielbicielka polskich produktów i smaków, odważna i konsekwentna.

Od ponad 20 lat w świecie gastronomii. Ukończyła Szkołę Gastronomiczną, później zdobywała wiedzę i doświadczenie w znanych śląskich restauracjach. Kiedy już czuła się na siłach otworzyła własną Firmę Cateringową, którą z powodzeniem prowadziła.

Marzeniem Anny od zawsze było otworzenie własnej restauracji, takiego swojego wyjątkowego miejsca. Jako osoba konsekwentna i bardzo pracowita osiągnęła ten cel i otworzyła bielską Restaurację BLU. Miejsce to szybko stało się kultowe, słynąc z zaskakujących smaków i sezonowych dań. Dobór świetnego personelu, wiedza i doświadczenie pozwoliło stworzyć wyjątkowe miejsce, które obfitowało w liczne wydarzenia kulinarne: pokazy, warsztaty, spotkania tematyczne. Restauracja gościła wiele znakomitości w kulinarnym świecie. Cykliczne warsztaty kulinarne „ Na ostrzu Noża” cieszyły się ogromną popularnością ze względu na fantastyczny klimat miejsca i znakomitych prowadzących. Doskonała współpraca z Szefem kuchni Mateuszem Czekierda zaowocowała udziałem Restauracji w licznych konkursach kulinarnych, międzynarodowych i krajowych wydarzeniach – z dużym powodzeniem, co zaowocowało ważnymi nagrodami i tytułami.

Ania uczestniczyła w 5 edycji programu TOP CHEF Polska. Do programu trafiła przypadkiem ( będąc osobą towarzyszącą na castingu) ale już sam udział był wielkim doświadczeniem, nauką i twórczą przygodą. Ania szybko zdobyła serca widzów swoją szczerością, pracowitością i lojalnością. Pracowała w wielu ciekawych restauracjach wprowadzając innowacyjne pomysły i rozwiązania pomagające w ich funkcjonowaniu. Zawsze służy radą i pomocą wykorzystując swoje ogromne doświadczenie.

Warsztaty i pokazy kulinarne to kolejna dziedzina w której Anna doskonale się sprawdza. Otwarta na ludzi , cierpliwa i szczera – powoduje że uczestnicy chętnie słuchają jej rad i pomysłów. Dzieli się swoimi oryginalnymi pomysłami i wiedzą w prostym, konkretnym przekazie. W tej dziedzinie współpracuje ściśle z Mateuszem Czekierdą, z którym stanowi duet doskonały – różnorodność stylu prowadzenia, innowacyjne pomysły w zderzeniu z tradycją i świetny dialog to gwarancja sukcesu. Warsztaty i pokazy z ich udziałem cieszą się dużym zainteresowaniem. 

 

Miasta

Warszawa + 20 km

Języki obce

polski

Dostępne menu