Cocktail Party na dachu Berlińskiego apartamentu

Na ostatnim rooftop party w Berlinie Chef Monica Kisic razem ze swoim zespołem przygotowali wykwintne i opierające się na filozofii zero waste przystawki.

Ciekawie było podglądać Monicę i jej pomocników przy pracy. Z wielkim skupieniem i oddaniem tworzyli te małe arcydzieła. Finalna kompozycja na stole zachwyciła gości, a smak i zapach nad nim unoszący się na długo zostanie w pamięci!
Głównym punktem menu był live cooking show, podczas którego Monica przygotowała ceviche z okonia morskiego i atlantyckiego łososia. Ceviche to tradycyjne danie kuchni peruwiańskiej, a z Peru właśnie pochodzi Monica.

Gotowanie na żywo to jedna z najważniejszych części wydarzeń organizowanych przez Ulala Chef.
Możesz sam zobaczyć, jak profesjonalny Szef Kuchni przygotowuje jedzenie, opowiada o nim ciekawe historie, a na koniec skosztować. To ekscytujące doświadczenie, angażujące wszystkie zmysły.

Menu

Menu Finger Food TATAR Z POMIDORÓW Świeże, suszone i gotowane pomidory / Podawane z liśćmi bazylii CYTRUSOWY ŁOSOŚ WĘDZONY Fermentowane papryczki jalapeños / Avocado / Crême fraiche / Quinoa blini KOHLRABI TACO Sezonowy bukiet ziołowy / Fermentowany winegret cytrynowy KALAMATA OLIVE CAUSA Miękkie puree ziemniaczane na zimno / Cytryna / Chilli / Sos z awokado / Oliwki Kalamata