Firmowe przyjęcie wigilijne

Czas świątecznych celebracji to idealna okazja, by tchnąć ducha rodzinnej atmosfery w przestrzeń firmowych relacji. Na życzenie naszego Klienta urządziliśmy przyjęcie wigilijne połączone z warsztatami kulinarnymi dla tych z gości, którzy we wspólnym gotowaniu upatrzyli zapowiedź świetnej zabawy.

Zanim jednak zabraliśmy się za przyrządzanie świątecznych potraw, gospodarz przyjęcia uroczyście powitał wszystkich z gości jednocześnie zapraszając do poczęstowania się smakołykami przygotowanymi wcześniej przez naszych nieocenionych chefów.

Uczestnicy warsztatów zostali podzieleni na dwie grupy, gdzie każdy z mentorów przekazywał im swoją wiedzę i sekrety profesji, tak by obie grupy z powodzeniem sprostały realizacji przygotowanych przez nich świątecznych dań.

Obie sale, bankietowa i warsztatowa pozwalały na swobodne przemieszczanie się gości i wspólną celebrację firmowego przyjęcia. Po zespołowym gotowaniu atmosfera zabawy rozwinęła się jeszcze lepiej. Na koniec doszły tańce i impreza potrwała niemal do białego rana!

Menu

Warsztaty prowadzone przez chefa Mateusza Czekierdę Carpaccio z kaczki w ginie z dresingiem malinowym i filetowane pomarańcze Polędwiczka wieprzowa w ziołach z sosem grzybowym oraz puree z topinamburu Lody cynamonowe i crumble śliwkowe Warsztaty prowadzone przez chefa Anię Klajmon Śledź w przyprawach korzennych z burakami Pierogi z grzybami i kapustą Karp w maku, tagliatelle grzybowe Kolacja w formie bufetu Tatar wołowy Terrina z indyka z pistacjami Pasztet z cumberlandem Dynia z buffalą Antipasti (marynowane papryki i cukinia w occie balsamicznym i oliwie z oliwek) Focaccia, bułeczki Zupa grzybowa z łazankami