Karol Okrasa, Mateusz Gessler

Gotowanie z mistrzami online na żywo

  • Chef: Karol Okrasa, Mateusz Gessler, Jasiek Kuroń, Michel Moran, Julia Cymbaluk, Gaja Suchocka
  • Klient: m.in. sektor bankowy
  • Cel: Budowanie relacji z klientami

Stały kontakt i budowanie dobrych relacji z klientami są czynnikami kluczowymi dla powodzenia każdej firmy. A w czasie pandemii czy przy braku możliwości organizacji większych spotkań w świecie fizycznym poszukujemy innych rozwiązań. Zobaczcie, jak nowatorskie rozwiązanie wypracowało Ulala Chef dla naszych Klientów biznesowych.

Stworzyliśmy unikatowy na miarę kraju, a może nawet Europy, koncept wydarzeń kulinarnych on-line, streamowanych na żywo, bezpośrednio do konkretnych odbiorców. Pozwalały one na promocję marki Klienta w sposób, który dotychczas był zarezerwowany tylko dla wydarzeń “w realu”.

W tym celu połączyliśmy siły z jednym z naszych klientów, partnerem z sektora bankowego, aby razem przygotować zupełnie nowe przedsięwzięcie - warsztaty kulinarne online z udziałem najsłynniejszych polskich szefów kuchni i z dostawą składników do domów Klientów na terenie całej Polski.

Od naszego premierowego wydarzenia do dziś zrealizowaliśmy już kilka podobnych i gotowi jesteśmy do kolejnych realizacji. A jak było na ostatniej? Zobaczcie sami:

Wspólne gotowanie online na żywo to wydarzenie, które pozwoliło tysiącom osób w domach w całej Polsce spędzić weekendowe popołudnia, ucząc się od mistrzów kuchni na żywo, będąc z nimi w kontakcie, zadając pytania i dostając od nich wskazówki. Karol Okrasa, Michel Moran czy Mateusz Gessler – wyobrażacie sobie lepszych nauczycieli w kuchniach Waszych i Waszych Klientów?

Jak to działało?

Po rejestracji i zakupieniu pakietu dla całej rodziny, wystarczyło zarezerwować czas w kalendarzu, a o całą resztę dbaliśmy my.

W dniach poprzedzających wydarzenie wysłaliśmy uczestnikom wszystkie niezbędnie informacje. Każdy otrzymał też potrzebne do gotowania produkty pod drzwi. Następnie na maila wysyłany był indywidualny link, niezbędny do dołączenia i wspólnego gotowania.

W pierwszej odsłonie przez wszystkie etapy przygotowywania dań prowadził Karol Okrasa, następnie podczas rodzinnego gotowania Michel Moran z Julką Cymbaluk, a w zeszłą niedzielę Mateusz Gessler wraz z Gają Suchocką. Po streamingu jeszcze przez jakiś czas dla uczestników dostępne było nagranie z wydarzenia, a więc na spokojnie mogli wrócić do każdego momentu, lub obejrzeć całość jeszcze raz. W podobny sposób wyglądało wspólne pieczenie, czyli wydarzenie z Jaśkiem Kuroniem, który wraz ze swoją żoną - Anetą przyrządzał na żywo z widzami słodkie wypieki.

Podczas czterech wspólnych gotowań odbyły się też konkursy, zachęcające uczestników do interakcji i śmiałego dzielenia się zdjęciami, ukazującymi ich kulinarne osiągnięcia.

Istotnym jest też wspomnieć, że wydarzenia te dzieliły się na otwarte biletowane, na które zapisać mógł się każdy, kto się zarejestrował, oraz zamknięte warsztaty przeznaczone tylko dla konkretnego klienta. Obie formy są dostępne, a wydarzenia online wprowadzamy, jako stałą opcję dla naszych Klientów.

Dziękujemy Pani Kasi, która gotowała na żywo wraz ze swoją rodziną za udostępnienie nam zdjęć! :)

Menu

Warsztaty prowadzone przez Karola Okrasę DANIE GŁÓWNE Danie stir-fry z makaronem, chrupkimi warzywami i kruchym mięsem kaczki DESER „Złamana szarlotka“ - jabłka w syropie pomarańczowym, na spodzie z herbatników, przykryte kremem zabaione Warsztaty prowadzone przez Michela Moran i Julkę Cymbaluk DANIE GŁÓWNE Polędwica wieprzowa ze śliwką suszoną i tian provencal DESER Czekoladowy deser z tapioką, sosem z malin i karmelowymi anielskimi włosami Warsztaty prowadzone przez Mateusza Gesslera i Gaję Suchocką DANIE GŁÓWNE Wrapy z indykiem, warzywami, dymką i śliwkowym sosem hoisin DESER Waniliowa panna cotta z musem z mango i kawiorem z malin Warsztaty prowadzone przez Jaśka Kuronia Krucha tarta z kremem cytrynowym lemon curd pod bitą śmietaną z mascarpone *** Zdrowe bezlaktozowe ciasteczka z żurawiną i płatkami owsianymi