Świąteczne gotowanie

Specjalnie dla przedstawicieli Klienta Havas Media, w pięknej przestrzeni dawnej pracowni artystycznej znanej malarki duet naszych chefów Michała Matuszewskiego i Jakuba Mikołajczaka poprowadził warsztaty świąteczne z przygotowywania dwóch tradycyjnych przysmaków: śledzia i piernika.

Kameralna atmosfera i wykwintnie udekorowane stoły sprawiły, że nasi goście tuż po przekroczeniu progu natchnieni zostali duchem nadchodzących Świąt. Każdy z uczestników mógł wykazać się w inny sposób: część z nich prowadzona wskazówkami chefów zajęła się poznawaniem przepisu na zupełnie nową odsłonę jednej z najpopularniejszych w Polsce ryb, czyli wspomnianego wcześniej śledzia. Pozostali zaś swoje ukryte talenty artystyczne mogli wykorzystać do dekorowania świątecznych pierniczków, które następnie przyozdobiły wigilijny stół podczas kolacji. Samo menu kolacji zostało opracowane i podane przez naszych chefów. Przyjemny i rodzinny wieczór na pewno pomógł zbudować dobre relacje dwóch współpracujących na co dzień w biznesie zespołów.

Menu

Zupa krem z grzybów z kwaśną śmietana i migdałami *** Korzenny śledź z jabłkiem i ziemniakiem *** Pierś z kaczki z słodka czerwona kapusta i puree z selera *** Pierniczki ***