Kameralne Spotkanie Prasowe

  • Chef: Tomasz Królikowski
  • Klient: Turner Broadcasting System Poland
  • Cel: Budowanie relacji z dziennikarzami podczas wspólnej kolacji

Na życzenie Klienta z branży telewizyjnej dla zaproszonych dziennikarzy i bloggerów przygotowaliśmy kameralną kolację w iście filmowym stylu. Przyjęcie pod hasłem przewodnim #ItsBetterOnTNT poprowadził nasz chef z międzynarodowym doświadczeniem - Tomasz Królikowski.

Tomasz nie tylko gotował, ale także rozmawiał z gośćmi prezentując cały proces przygotowywania nietypowego menu, zainspirowanego światem filmu i seriali, dając pole do popisu tym z gości, którzy zechcieli się czynnie zaangażować.

Wyjątkowy klimat starej malarskiej pracowni oraz jej przepiękna architektura, zachwyciły gości doprawiając całe przyjęcie szczyptą intymności i nader przyjemną nutą elegancji.

Miły i unikatowy akcent wieńczący wydarzenie, stanowiły pięknie pakowane czekoladowe praliny o niespotykanych smakach, wykonane ręcznie przez artystkę i naszego pastry chefa – Katarzynę Malczewską - twórczynię DOTS.

Rozsmakowani w daniach chefa i zajęci rozmową goście bawili się do późnych godzin wieczornych w rozluźnionej atmosferze, jaką gwarantuje interakcja z naszym chefem.

Menu

Starter Pieczywo własnej produkcji, masła Łosoś marynowany w ziołach z wanilią, sałatka z szarej renety, chrzan, galaretka z proseco Danie główne Pierś kaczki, pure z selera pieczonego w soli, czarna soczewica beluga, redukcja winno – borówkowa After course Figi pieczone z serem koneckim, olej konopny Deser Lody popcornowe ze słonym karmelem MENU Wegetariańskie Starer Babaganoush z marchwi, marynowana warzywa alla ceviche Danie główne Ragout z czarnej soczewicy z kurkami / puree z pieczonego selera After course Figi zapiekane z tahini, granat, limonka Deser Owoce flambirowane cydrem z ekspandowana kaszą jaglaną