Szef kuchni Katarzyna Malczewska

Chef Katarzyna Malczewska

O chefie

Ukończyła ASP w Warszawie. Kocha odkrywać nowe światy i łączyć wiedzę i doświadczenia, dlatego dodała studia w Instytucie Etnologii i Antropologii Kulturowej na UW w Warszawie oraz Psychologii na Uniwersytecie SWPS. Malarstwo i kulinaria to jej dwie wielkie pasje, tworzenie dla innych, ku radości i niezwykłym doznaniom. Do tego wszystkiego dodała jeszcze kursy czekolady w Chocolate Academy Barry Callebaut u francuskiego mistrza cukiernictwa Alexandre Bordeaux, u Marcina Surdyka - jednego z czołowych polskich cukierników, oraz w Instytucie Sztuki Kulinarnej u Doroty Jaworskiej. 

 

Katarzyna tworzy niepowtarzalne autorskie kompozycje smakowe pralin nawiązujące zarówno do klasyki smaków jak i przełamujące standardy. Ważna przy tym jest dbałość o dobór naturalnych składników, żeby DOTS były zdrową alternatywą dla dostępnych słodyczy. Jej praliny wykonywane są bez dodatku konserwantów, bez dodatkowego cukru, z najlepszej jakości składników. To czekolada dla dorosłych ;) Dla osób ciekawych nowych smaków, dla których ważna jest estetyka oraz jakość. Ręczna jubilerska robota. Przyjemność dla oka i podniebienia. 

 

Praliny DOTS możecie spersonalizować! Zestawy kolorystyczne pod okazje, pod potrzeby klienta, zestawy smakowe również na specjalne zamówienie. Możliwość wersji wegańskich, bezglutenowych oraz z obniżoną wartością kaloryczną. 

Miasta

Warszawa + 20 km

Języki obce

polski, angielski, hiszpaski