Szef kuchni Marcin Czubak

Chef Marcin Czubak

O chefie

Marcin swoje doświadczenie zdobywał głównie za granicą – w szczególności na Wyspach Brytyjskich, gdzie przez 7 lat uczył się i pracował w hotelach w Szkocji. Reprezentował ten kraj podczas zawodów Escoffier organizowanych przez Cordon Blue w Londynie.

Przez 2 lata był prywatnym kucharzem prezydenta Gabonu i jego rodziny.

Po powrocie do kraju realizuje projekty kulinarne na rodzinnym Śląsku. Mogliście go też oglądać w jednej z edycji TOP Chef Polska.

Marcin to młody, mocno stąpający po ziemi szef kuchni, zakochany w tradycyjnej kuchni i ciągle szukający wiedzy oraz nowych rozwiazań.

 

Miasta

Katowice + 50 km

Języki obce

polski, angielski, francuski

Recenzje

Patrycja (17 listopada 2019)

Profesjonalista w każdym calu, jedzenie i obsługa na najwyższym poziomie, polecam!!!

Sylwia (8 grudnia 2017)

Panowie udzielają bardzo istotnych rad. Chętni są do pomocy, rozmów a nawet i żartów :) Miła atmoscfera, przytulne wnętrze oraz pyszne jedzonko

Zbigniew (8 grudnia 2017)

Bo ja wolę przyjść na gotowe, zamiast gotować.

Ewa (8 grudnia 2017)

Genialny halibut, zupa krem z pietruszki i risotto :-) Przepięknie podane. Troszkę zbyt kwaśne pierogi. Nowość na Katowickim rynku, świetna atmosfera, pyszne jedzenie i możliwośc nauczenia się jak gotować nowości. Świetny, klimatyczny wystrój miejsca, atmosfera, przygotowanie szefów. Troszkę za dużo osób było na warsztatach i nie wszyscy wiedzieli co mają robić, ale poza tym super :-)