Wieczór panieński

Wieczór panieński inny niż wszystkie!

Jako najbliższa pannie młodej osoba przygotowujesz ten wieczór specjalnie dla niej. To wielka odpowiedzialność. To ma być spotkanie, które wszystkie będziecie długo wspominać.

Zaproście do siebie kucharza, który przygotuje dla Was wyjątkową ucztę albo… poprowadzi indywidualne warsztaty kulinarne.

Jak to wygląda?

Kolacja z Ulala Chef
Kucharz z Ulala Chef przyjedzie do Was i przygotuje dania na wieczór. Czas upłynie znacznie milej i smaczniej, a Ty jako główna gospodyni wieczoru, nie będziesz musiała zajmować się kulinarną stroną przedsięwzięcia. Zyskasz czas na przygotowanie niespodzianek dla panny młodej i zabawianie gości.
Nasz kucharz sprawnie przygotuje idealną kolację, zaserwuje ją, a na koniec jeszcze... posprząta kuchnię.
Jeśli chcesz, kucharz podpowie też jakie potrawy to najlepsze afrodyzjaki 😊 i podsunie parę kulinarnych pomysłów.

Warsztaty kulinarne
Możecie też zorganizować wieczór w formie warsztatów kulinarnych czy lekcji gotowania. To świetny pomysł na spotkanie pełne śmiechu i dobrych smaków. Nasi kucharze to prawdziwi eksperci - są w stanie przygotować ciekawe warsztaty i nauczyć Was przyrządzania potraw z różnych regionów świata.

Zaskocz pannę młodą wykwintną kulinarną niespodzianką!
Nie musisz mieć ogromnej kuchni wyposażonej jak te w restauracji :). Nasz prywatny kucharz odnajdzie się w każdej, w której znajduje się lodówka, kuchenka, zlew i piekarnik. Kucharz przywiezie ze sobą wszystkie rzeczy potrzebne do przygotowania ustalonego menu, a także dopasowaną zastawę. Jeżeli jest taka potrzeba, zapewnimy również szkło i inne dekoracje, które umilą całe spotkanie.

A co jeśli chcesz zorganizować wieczór panieński w plenerze lub innym wybranym przez Ciebie miejscu?
Nie ma problemu!
Mamy doświadczenie w organizacji różnego rodzaju imprez, jesteśmy elastyczni i wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów.
Jeśli potrzebujesz, podrzucimy też garść naszych pomysłów co do menu i estetycznej strony przedsięwzięcia.

Sprawdź inne menu...

Jak to działała?
• Ustalamy datę wieczoru panieńskiego i ilość gości.
• Potwierdzamy czy jest to przyjęcie zasiadane przy stole czy też stojące, tak aby w odpowiedni sposób przygotować propozycje menu.
• Omawiamy preferencje kulinarne, szczegóły menu, a także konieczność uwzględnienia ewentualnych alergii i nietolerancji pokarmowych.
• W przypadku warsztatów kulinarnych zwracamy także uwagę na poziom trudności przygotowania posiłków.

Dlaczego możesz nam zaufać?
• Jesteśmy na rynku od 2015 roku. Od tego czasu zorganizowaliśmy dziesiątki imprez dla klientów prywatnych i biznesowych.
• Każdy kucharz podlega podwójnej weryfikacji, w której są oceniane jego umiejętności w zakresie gotowania, ale także kompetencje społeczne i komunikacyjne.
• Elementem procesu weryfikacji jest m.in. kolacja testowa, przeprowadzona w naturalnych warunkach przyjęcia w domu. Oceniamy podczas takiej kolacji umiejętności gotowania, jak i podania kolacji, ale również interakcję z gośćmi, która czasami okazuje się wyzwaniem.
• Dzięki temu masz pewność, że wybrany kucharz doskonale odnajdzie się na różnego rodzaju imprezach.
• Jeśli trzeba kucharz będzie tylko przyjemnym dodatkiem, dyskretnie podając dania we właściwych momentach.

Wieczór panieński z Ulala Chef to pomysł, który zachwyci każdą pannę młodą!

Mieliśmy przyjemność przygotowania przyjęcia w domu w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Łodzi, Sopocie. Chętnie przygotujemy ofertę także dla Państwa.Więcej ciekawych historii znajdziesz na UlalaBlog

https://ulalachef.com/prywatny-kucharz-blog/10-najbardziej-niecodziennych-przyjec-z-ulala-chef