Romantyczna kolacja

Zaskocz ukochaną osobę!

Kolacja z Ulala Chef to wyjątkowy pomysł prezent. Rozkoszne smaki zachwycą podniebienia, a magia wieczoru na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Kolejny rok razem i nie wiesz jak obchodzić rocznicę?
Marzą Ci się Walentynki inne niż wszystkie?
Chcesz świętować narodziny pierwszego dziecka?
A może tak po prostu... pragniesz podarować drugiej osobie coś wyjątkowego, ot tak…

Jesteś we właściwym miejscu!

W Ulala Chef wiemy jak zorganizować romantyczną kolację dwa dwojga.

To będzie kolacja inna niż wszystkie. Przygotowana i podana przez wskazanego szefa kuchni, w wybranym miejscu i czasie. W pełni dopasowana do gustów i potrzeb. Wegetariańska, wegańska, orientalna – jak tylko chcecie. Oryginalna, rozkosznie apetyczna i przyjemna dla oka. Romantyczna.

Nic nas nie ogranicza! ! Nasze doświadczenie i wprost nieograniczona elastyczność sprawiają, że jesteśmy w stanie zrealizować każdy Twój i nasz pomysł.

Przykładowe kolacje zrealizowane przez Ulala Chef:
- rocznicowa kolacja na morskim Klifie
- zaręczynowa kolacja na Helu
- oświadczyny w szkolnej ławce, w której para się poznała
- romantyczna kolacja w góralskiej chacie w Tatrach
- orientalna kolacja z japońskim menu i wyjątkowym sushi.

To brzmi pysznie, nieprawdaż?

Dlaczego możesz nam zaufać?
- Ulala Chef od x lat organizuje kolacje dla klientów prywatnych i biznesowych.
- Każdy kucharz podlega podwójnej weryfikacji, w której są oceniane jego umiejętności w zakresie gotowania, ale także kompetencje społeczne i komunikacyjne.
- Możecie być spokojni, że towarzystwo prywatnego kucharza nie zakłóci w żaden sposób Waszej intymności i romantycznego klimatu tego wieczoru. Kucharz nie będzie w żaden sposób się narzucał, a dania poda w odpowiednim momencie.

Przykładowe menu na romantyczną kolację naszych chefów:

Sprawdź inne menu...

Co jeszcze jest ważne?
- Kolację możemy zorganizować w niestandardowych warunkach, wykorzystując do tego przenośny sprzęt i aranżując kuchnię w najmniej spodziewanych miejscach.
- Z przyjemnością dopasujemy do tego wyjątkowego wieczoru, dekoracje kwiatowe, świece lub dodatkowe elementy potrzebne do zrealizowania najbardziej romantycznych kolacji w najróżniejszych miejscach o sceneriach.
- W pełni uwzględnimy wszystkie potrzeby kulinarne i smakowe. Zaproponowane menu może mieć wersję wegetariańską, wegańską lub pomijać pojedyncze składniki na które macie uczulenie lub nietolerancję pokarmową.

Zaproś drugą połówkę na romantyczną kolację marzeń…może nawet zakończoną śniadaniem 😉. My zajmiemy się realizacją i nawet po sobie posprzątamy.

Mieliśmy przyjemność przygotowania romantycznych kolacji w  Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Łodzi, Sopocie. Chętnie przygotujemy ofertę także dla Ciebie.Więcej ciekawych historii znajdziesz na UlalaBlog

https://ulalachef.com/prywatny-kucharz-blog/10-najbardziej-niecodziennych-przyjec-z-ulala-chef