Cudownie romantyczna kolacja w domu – wybornie i nastrojowo

 

Walentynki, urodzinowa kolacja we dwoje, romantyczny wieczór z okazji rocznicy, a może wyjątkowe zaręczyny?

Rozwiązaniem mogłaby być rezerwacja stolika w ulubionej restauracji, ale w taki sposób już nie raz spędziliście czas. Tymczasem ma być szczególnie, nadzwyczajnie i nieco bajkowo - uroczyście, a zarazem inaczej niż dotąd. Jeśli marzy Ci się filmowy scenariusz randki, świetnym rozwiązaniem może okazać się kolacja we dwoje w domu, najlepiej przyrządzona przez wytrawnego mistrza kuchni i podana do salonu, prosto na efektownie udekorowany stół.

Masz pomysł na romantyczną kolację w domu? Zadzwoń do nas! Najlepsi chefowie przygotują dla Ciebie i ukochanej osoby cudowne dania, zaserwują je w wielkim stylu i sprawią, że ten wyjątkowy wieczór zapamiętacie na zawsze. Podczas posiłku możecie liczyć na dyskrecję, klasę i elegancję. Urzekną Was zarówno dania i trunki, jak i klimat romantycznego wieczoru. Nasz chef dobrze wie, jak otoczyć troską i uważnością swoich gości, w jakim momencie zaproponować kolejną pozycję z menu, a kiedy w ciszy usunąć się w cień. 

Romantyczna kolacja w domu – jak ją zorganizować?

 

Interesuje Cię romantyczna kolacja w domu? Co ugotować, by było smacznie i wyjątkowo? Jeśli zastanawiasz się, jak to wszystko sprawnie zorganizować, mamy dobrą wiadomość. Nie musisz biegać po sklepach, stać w kolejkach i dźwigać zakupów. Nie musisz planować dań, szatkować, smażyć i gotować. Wszystko zrobi za Ciebie wykwalifikowany mistrz sztuki kulinarnej z Ulala Chef i to tak, by kolacja we dwoje stała się jednym z najcudowniejszych doświadczeń Waszego życia. Osoby, które wchodzą w skład naszego zespołu, to niezwykle utalentowani kucharze z wieloletnim doświadczeniem, pasją i miłością do gotowania i serwowania dań. Zaproś jednego z nich do siebie, a Wasza kolacja we dwoje w domu stanie się tym, co zapamiętasz na zawsze. Cudowna atmosfera, przepyszne dania, doskonale zestawione, podane i udekorowane, świetnie dopasowany bukiet smaków i aromatów potraw i win, a na koniec znakomity deser. Wszystko to jest najlepszym wstępem do romantycznych chwil tylko we dwoje.

 

 

Z nami nie ma granic! Nasze doświadczenie i nieograniczona elastyczność sprawiają, że jesteśmy w stanie zrealizować każdy pomysł.

Przykładowe kolacje przygotowane przez Ulala Chef:
- rocznicowa kolacja w morskim Klifie
- kolację zaręczynową na Helu
- propozycja w szkolnej ławce, na której para się spotkała
- romantyczna kolacja w góralskiej chacie w Tatrach
- orientalną kolację z japońskim menu i wyjątkowym sushi.

Brzmi pysznie, prawda?

 

Sprawdź inne menu...

 

Dlaczego możesz nam zaufać?
- Istniejemy na rynku od 2015 roku. Od tego czasu zorganizowaliśmy kilkadziesiąt kolacji dla klientów prywatnych i biznesowych. - Każdy kucharz podlega podwójnej weryfikacji, w której oceniane są jego umiejętności kulinarne, a także umiejętności społeczne i komunikacyjne.
- Możesz mieć pewność, że obecność prywatnego szefa kuchni w żaden sposób nie zakłóci Twojej intymności i romantycznej atmosfery wieczoru. Kucharz nie będzie się w żaden sposób narzucał i poda dania w odpowiednim czasie.

Co jeszcze jest ważne?
- Możemy zorganizować obiady w niestandardowych warunkach, sprzęt do tego przenośny i urządzając kuchnię w najmniej oczekiwanych miejscach.
- Chętnie zaaranżujemy również dekoracje kwiatowe lub dodatkowe elementy potrzebne do realizacji najbardziej romantycznych kolacji w najróżniejszych miejscach i scenariuszach.
- W pełni uwzględniamy wszelkie potrzeby kulinarne i smakowe. Proponowane menu może mieć wersję wegetariańską, wegańską lub pomijać pojedyncze składniki, na które masz alergię lub nietolerancję.

Zaproś drugą połówkę na romantyczną kolację... może nawet na zakończenie śniadania ;). Zajmiemy się realizacją, a nawet posprzątamy po sobie.

Mieliśmy przyjemność przygotować romantyczną kolację w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Łodzi, Sopocie. Chętnie również przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Więcej ciekawych historii znajdziesz na UlalaBlog

https://ulalachef.com/prywatny-kucharz-blog/10-najbardziej-niecodziennych-przyjec-z-ulala-chef