Nagrody Best Chef Ulala Chef 2018

 Aneta Ligocka     20 lipca 2018 14:14      


Pasja i miłość, dwie przyjaciółki kreacji. Poruszycielki wizji. Orędowniczki sukcesu. Pierwsza z nich, gdy zagości w życiu zawodowym, zrazu pobudza do działania. Nie daje nam spać, z niecierpliwością napełniając chłonne głowy coraz to nowszymi pomysłami. Druga  znowu, piekielnie potężne uczucie, nie daje możliwości odwrotu... bo jak tu porzucić projekt, w który włożyliśmy całe serce?

Rób to co kochasz! Tak mówią… a więc działamy z całą zapamiętałością. Tworzymy i nie możemy wyjść z podziwu, jak ten czas szybko leci! To już kolejny rok mija i znowu przyszła kolej na podsumowanie. Ależ jakie miłe podsumowanie! Trzecie urodziny Ulala Chef i tym razem świętujemy je w gronie rodziny i przyjaciół Ulala.  

Jak co roku, aby podziękować naszym wspaniałym chefom, ogłosiliśmy plebiscyt BEST CHEF ULALA CHEF i przyznaliśmy nagrody w czterech kategoriach; z których jedynie pierwsza jest wynikiem subiektywnej oceny zespołu Ulala Chef, a kolejne bazują na opiniach naszych szanownych Klientów.

Oto nasi cudowni nominowani i zwycięzcy poszczególnych kategorii!

 

Kategoria I Szczególne zasługi  i wsparcie zespołu Ulala Chef

 

 

Chef Przemek Woźny

Na chefie Przemku Woźnym można polegać jak na zawiszy. Pomaga zespołowi Ulala Chef nawet jeśli sprawa nie dotyczy przyjęcia prowadzonego dla naszych Klientów przez niego. Wiele razy ratował nas z opresji. Tą nagrodą chcemy dać wyraz naszej wdzięczności. Dziękujemy Ci, chef! <3

 

Kategoria II Najwyżej Oceniany Smak 2018 wg Klientów Ulala Chef

 

 

 

Nominowani:

Zwycięzcy:

Duet Chefów Magda Ziółkowska i Ariel Ziółkowski

 

Kategoria III Najczęściej Wybierany przez Klientów Chef 2018

 

 

 

Nominowani - czołówka chefów:

Zwycięzcy:

Duet Chefów Magda Ziółkowska i Ariel Ziółkowski

 

Kategoria IV  Grand Prix: Chef Roku 2018 – Najwyżej Oceniany Chef przez Klientów Ulala Chef

 

 

 

Nominowani:

Zwycięzcy:

Duet Chefów Magda Ziółkowska i Ariel Ziółkowski

 

Serdecznie GRATULUJEMY wszystkim nominowanym i zwycięzcom!

To właśnie ich praca wypełniona pasją i miłością sprawia, że za każdym razem otrzymujemy najlepszy prezent na świecie… radość i zadowolenie naszych drogich Klientów. 

 

Dziękujemy, że z nami jesteście! Zaloguj się aby dodać komentarz

 Blog - strona główna