Chef  Magda Ziółkowska i Ariel Ziółkowski

O chefie

Magda i Ariel Ziółkowscy to zwariowane małżeństwo, które połączyła wspólna pasja do gotowania. Swoją niesamowitą energią szybko zarażają wszystkich, z którymi współpracują. Niestraszne są im duże eventy, na których trzeba zadowolić wielu uczestników czy małe kameralne przyjęcia, przy których najmniejszy detal musi być perfekcyjny.

Ziółkowscy pochodzą ze Szczecina, jednak głód wiedzy i nowych wyzwań przywiódł ich do Warszawy. Tu pracowali w wielu dobrych restauracjach z najlepszymi szefami kuchni.

Dziś mają wyrobiony swój niepowtarzalny styl - ich kuchnia autorska to inspiracje z całego świata przeplatane smakami polskimi, śródziemnomorskimi czy azjatyckimi.

Domowa produkcja wszystkich półproduktów i dokładność wykonywanych technik w połączeniu z najlepszymi produktami od zaufanych dostawców daje gościom niesamowite doznania smakowe - takie podejście pozwoliło parze zdobyć nagrodę w plebiscycie Best Chef 2017 Ulala Chef w kategorii: Najczęściej wybierany przez klientów Chef 2017.

 

 

Miasta

Warszawa + 100 km

Języki obce

polski

Recenzje

Kasia  Śmigielska: Wyważone menu, super kontakt z gośćmi

Paulina Koriat: Proste Absolutnie przepyszne, zdecydowanie moje smaki :)

Krzysztof Majak: Smak był wręcz idealny, bardzo ciekawy - chciało się jeszcze. Genialny deser - zaskakujący, nieoczywisty. Steak soczysty, świetnie podany.

Maciej Majewski: Czad  - uwielbiam takie smaki wszystko było dopracowane i przemyślane kulinarna perfekcja. A chefowie – pasjonaci ,profesjonaliści. Magia na talerzu.

Monika Constant: świetne jedzenie, ładnie i z uśmiechem podane...

Wiktoria Piórkowska: Każda "Pani domu" stara się zorganizować dla swoich przyjaciół doskonałe przyjęcie. Obmyśla jedzenie, smak i prezentację. Robi zakupy, szaleje, gotuje. Pod wieczór zmęczenie jest przeogromne i naprawdę nie można tak w pełni cieszyć się kolacją. Magda i Ariel przygotowali wspaniałe jedzenie. Fenomenalny smak potraw, lepszy niż w wielu najlepszych restauracjach warszawskich. Naprawdę cudo!!! Wszyscy znajomi szczerze byli zachwyceni. Prezentacja piękna, kucharze mili, atmosfera cudowna, gospodyni niezmęczona a kuchnia po .... czysta jak łza.

Paweł Zawadzki: Smaczne, sprawnie, para, fajne i dla mężczyzn i dla kobiet.

Anna Mańka: Pyszne jedzenie podane w ciekawy i estetyczny sposób

Edyta Brykała: Energia, uśmiech, chęć dzielenia się kuchennymi trikami, bezpośredniość/ dania smaczne , zrozumiałe , nie przesadzone.

Iwona Dominiak: Widać, że gotowanie to ich pasja. Potrawy są przepyszne, a sposób podania zachwyca.  Deser określiłabym jako wybitny. Dawno nie jadłam tak pysznych lodów :)

Małgosia Węgierek: Wszystko super smaczne i pięknie podane!

Weronika Jelińska: Bardzo dziękuję za organizację przyjęcia. Dania bardzo udane, serwis również. Hitem okazała się przystawka wegańska z bakłażanami. 

Dostępne menu