Chef  Magda Ziółkowska i Ariel Ziółkowski

O chefie

Są parą w kuchni i w życiu prywatnym. Na co dzień Ariel pracuje w warszawskiej restauracji Dzień Dobry Bistro, a Magda jako privet chef. Fascynuje ich tworzenie potraw od podstaw. Nie używają półproduktów, sami pieką chleb, robią kiełbasy, przetwory typu keczupy, dżemy, pasty curry, kimchi itp. Również eksperymentują - robią to, czego zabraniali im ich byli szefowie. Łączą się z ideologią slow food. Kręci ich szeroko pojętny food design, kuchnia minimalistyczna a także street food.

W kuchni łącza tradycyjne smaki z nowymi trendami kulinarnymi i dietetycznymi. Z dnia na dzień stawiają sobie poprzeczkę coraz wyżej. Każde z nich ma inną osobowość i razem tworzą duet nie do pokonania.

Najważniejsza dla nich w kuchni jest atmosfera i motywacja, dążenie do wspólnego celu. Ich marzeniem jest stworzenie miejsca, gdzie każdy będzie mógł być sobą.

Specjalizują się w kuchni włoskiej, francuskiej, polskiej, tajskiej, koreańskiej, amerykańskiej, brytyjskiej.

Miasta

Warszawa + 100 km

Języki obce

polski

Recenzje

Kasia  Śmigielska: Wyważone menu, super kontakt z gośćmi

Paulina Koriat: Proste Absolutnie przepyszne, zdecydowanie moje smaki :)

Krzysztof Majak: Smak był wręcz idealny, bardzo ciekawy - chciało się jeszcze. Genialny deser - zaskakujący, nieoczywisty. Steak soczysty, świetnie podany.

Maciej Majewski: Czad  - uwielbiam takie smaki wszystko było dopracowane i przemyślane kulinarna perfekcja. A chefowie – pasjonaci ,profesjonaliści. Magia na talerzu.

Monika Constant: świetne jedzenie, ładnie i z uśmiechem podane...

Wiktoria Piórkowska: Każda "Pani domu" stara się zorganizować dla swoich przyjaciół doskonałe przyjęcie. Obmyśla jedzenie, smak i prezentację. Robi zakupy, szaleje, gotuje. Pod wieczór zmęczenie jest przeogromne i naprawdę nie można tak w pełni cieszyć się kolacją. Magda i Ariel przygotowali wspaniałe jedzenie. Fenomenalny smak potraw, lepszy niż w wielu najlepszych restauracjach warszawskich. Naprawdę cudo!!! Wszyscy znajomi szczerze byli zachwyceni. Prezentacja piękna, kucharze mili, atmosfera cudowna, gospodyni niezmęczona a kuchnia po .... czysta jak łza.

Paweł Zawadzki: Smaczne, sprawnie, para, fajne i dla mężczyzn i dla kobiet.

Anna Mańka: Pyszne jedzenie podane w ciekawy i estetyczny sposób

Edyta Brykała: Energia, uśmiech, chęć dzielenia się kuchennymi trikami, bezpośredniość/ dania smaczne , zrozumiałe , nie przesadzone.

Iwona Dominiak: Widać, że gotowanie to ich pasja. Potrawy są przepyszne, a sposób podania zachwyca.  Deser określiłabym jako wybitny. Dawno nie jadłam tak pysznych lodów :)

Małgosia Węgierek: Wszystko super smaczne i pięknie podane!

Weronika Jelińska: Bardzo dziękuję za organizację przyjęcia. Dania bardzo udane, serwis również. Hitem okazała się przystawka wegańska z bakłażanami. 

Dostępne menu