Rodzinna uroczystość

Przyjęcie z okazji urodziny, rocznicy ślubu, świąt Bożego Narodzenia, świąt Wielkanocnych, chrztu, komunii… okazji do rodzinnych spotkań można by mnożyć w nieskończoność. Każde z tych spotkań rodzinnych to kolejna cegiełka budująca fundament Twoich rodzinnych relacji, małe tradycje pozwalające na dzielenie się radością z ukochanymi osobami. Brzmi fantastycznie, ale...

Presja spoczywająca na gospodyni, od której intensywnej pracy zależy powodzenie tego często wymagającego przedsięwzięcia. Właśnie to widmo całodziennego sprzątania, gotowania, dekorowania, powoduje zniechęcenie gdy wiesz, że cały ten ogrom pracy będzie spoczywał na Twoich barkach, a i pewnie podczas przyjęcia nie dane Ci będzie spokojnie usiąść i cieszyć się chwilami spędzonymi z rodziną.

Wcale nie musi tak być! Ulala Chef powstała właśnie po to, by zdjąć Ci ten problem z głowy. Wyobraź sobie, Ty pięknie ubrana z dopracowaną fryzurą i makijażem sączysz sobie wino zabawiając rozmową gości, a jeden z naszych prywatnych kucharzy nie dość, że pojawia się na Twoim progu ze wszystkimi produktami, przygotuje w Twojej kuchni menu godne światowych standardów restauracji, podaje do stołu w elegancki i profesjonalny sposób, to jeszcze posprząta po zakończonym gotowaniu i pozostawi Twoją kuchnię w jak najlepszym porządku. Ty szczęśliwa i zrelaksowana będziesz się jedynie musiała pogodzić z falą komplementów płynącą ze strony pozytywnie zdumionych gości!

Nasz kucharz do domu odnajdzie się w każdej kuchni, w której znajduje się kuchenka, lodówka i piekarnik. W ramach usługi chef przywiezie również pełną zastawę na stół, a jeżeli jest taka potrzeba, to zapewnimy również szkło i inne dekoracje, które dodadzą odpowiedniego nastroju do całego spotkania.

Ulala Chef dokonuje podwójnej weryfikacji chefów z którymi podejmuje współpracę i jednym z etapów jest kolacja testowa, która jest przeprowadzona w naturalnych warunkach przyjęcia w domu. Oceniamy podczas takiej kolacji zarówno umiejętności gotowania, podania kolacji, ale również interakcję z gośćmi, która czasami okazuje się wyzwaniem. Mogą być zatem Państwo pewni, że wybrany przez Państwa prywatny kucharz stanie się dodatkową atrakcją całego wydarzenia i podzieli się swoimi doświadczeniami i anegdotami ze wszystkimi zainteresowanymi.

Mieliśmy przyjemność przygotowania przyjęć z okazji rodzinnych uroczystości w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Łodzi, Sopocie. Chętnie również przygotujemy ofertę dla Państwa.