Rodzinna uroczystość

Przyjęcie w domu, ale Ty… odpoczywasz!

Chcesz zaprosić rodzinę do domu i cieszyć się czasem spędzonym wspólnie? Lubisz świętować w gronie najbliższych? Wiesz jak bardzo absorbujące jest gotowanie dla wszystkich i wolisz, by ktoś odciążył Cię w tej kwestii?

Od tego jest Ulala Chef!

Tak, teraz możesz relaksować się na przyjęciu we własnym domu. Momenty w rodzinnym gronie to najwspanialsze chwile naszego życia. Jednak ilość pracy przypadająca na gospodarzy jest ogromna – przygotowanie, gotowanie, dekorowanie, a potem jeszcze sprzątanie...

Na szczęście teraz możesz zorganizować przyjęcie u siebie i beztrosko cieszyć się obecnością najbliższych.

Nie ma znaczenia czy chcesz świętować urodziny, rocznicę ślubu, chrzest, święta Bożego Narodzenia, czy Wielkanoc. Ile jest okazji, tyle będzie pomysłów.

Z Ulala Chef Ty zajmiesz się zabawianiem gości, podczas gdy doświadczony kucharz odciąży cię w kwestiach kulinarnych.

Kucharz pojawi się na Twoim progu ze wszystkimi produktami, przygotuje w kuchni menu godne świetnej restauracji, po czym poda je do stołu w elegancki i profesjonalny sposób. A na koniec posprząta po zakończonym gotowaniu. Jeżeli jest taka potrzeba, zapewnimy również szkło i inne dekoracje, które umilą Wam całe spotkanie.

Zabawianie gości i przyjmowanie komplementów!

Jak to działała?
- Ustalamy datę, rodzaj imprezy i ilość gości.
- Omawiamy preferencje kulinarne i szczegóły menu – dopasujemy się do Twoich potrzeb, a jeśli chcesz skorzystać z naszych pomysłów to mamy ich bez liku!
- Ustalając menu, zwracamy uwagę na konieczność uwzględnienia ewentualnych alergii i nietolerancji pokarmowych.
- Możemy przygotować ucztę wegetariańską, wegańską, orientalną, śródziemnomorską. Wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Przykładowe menu dla rodzinnych uroczystości  naszych chefów.

Sprawdź inne menu...

Dlaczego możesz nam zaufać?
- Jesteśmy na rynku od 2015 roku. Od tego czasu zorganizowaliśmy dziesiątki imprez dla klientów prywatnych i biznesowych.
- Każdy kucharz podlega podwójnej weryfikacji, w której oceniane są jego umiejętności w zakresie gotowania, ale także kompetencje społeczne i komunikacyjne.
- Elementem procesu weryfikacji jest m.in. kolacja testowa, przeprowadzona w naturalnych warunkach przyjęcia w domu.
- Dzięki temu masz pewność, że wybrany kucharz dopasuje się do Waszych potrzeb, a jeśli trzeba, stanie się dodatkową atrakcją całego wydarzenia i podzieli się swoimi doświadczeniami i anegdotami ze wszystkimi zainteresowanymi.

Mieliśmy przyjemność przygotowania przyjęć z okazji rodzinnych uroczystości w  Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Łodzi, Sopocie. Chętnie przygotujemy ofertę także dla Państwa.Więcej ciekawych historii znajdziesz na UlalaBlog

https://ulalachef.com/prywatny-kucharz-blog/10-rad-jak-wydac-piekne-przyjecie-w-domu-i-nie-zwa