Cena
Typ imprezy
Rodzaj menu

Więcej 

Wrocław - Zamów kucharza na przyjęcie w domu

Wyniki wyszukiwania (115)

Miasto leżące na wyspach nad Odrą, o bardzo bogatej przeszłości liczącej ponad 1000 lat. Słynące zabytkami i legendami, stanowi ważny ośrodek kulturalny, akademicki i ekonomiczny. O turystyce nie wspominając. Jest to również miasto pełne licznych mostów i mostków. Po Odrze pływają łódki, a całość nadaje miastu wyjątkowy, bajeczny klimat. 

Renesansowe kamieniczki, gotyckie katedry, modernistyczna Hala Stulecia - jest w czym wybierać, gdy chce się wyjść na miasto lub pozwiedzać. Tutaj też odbywają się często najpopularniejsze festiwale muzyczne, czy filmowe.

We Wrocławiu znajduje się też największe w Polsce. Nieopodal znajdziemy też ogromny park z Ogrodem Japońskim. 

To wszystko sprawiło, że miasto w 2016 roku otrzymało tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. 

Kuchnia tego regionu, przez liczne wpływy historyczne, jest bardzo bogata. Szef kuchni we Wrocławiu może inspirować się daniami różnych kultur. Jeśli chcecie zorganizować przyjęcie, na którym prywatny kucharz będzie osobiście serwował Wam dania, możecie jednak poprosić o tradycyjne wrocławskie przysmaki! Kluski wrocławskie w eleganckim wydaniu, ciasto z kruszonką cynamonową, czy tak zwane Śląskie Niebo. Wynajęcie kucharza we Wrocławiu na Waszą kolację, zapewni Wam możliwość skosztowania najlepszych dań regionalnych i nie tylko.