Potrzebny Ci catering okolicznościowy?

Pozwól, że zaproponujemy ciekawą alternatywę!


Romantyczna kolacja, przyjęcie w domu, wegetariańskie przyjęcie, kolacja dla znajomych. Czy któreś z tych haseł zawiera się w Twoich bliższych, bądź dalszych planach? Na każdą z tych, a także wiele innych okoliczności, staramy się przygotować jak najlepiej jako gospodarze. Chcemy zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Muzyka, wystrój, klimat. I oczywiście jedzenie.

Oczywiście pewną opcją na zapewnienie sobie pomocy z tą ostatnią kwestią jest zamówienie cateringu. Jednak możemy trafić na bardzo różne jakościowo i smakowo dania. I pozostanie nam później cała masa sprzątania.

A co gdyby można było prościej i przyjemniej?

Zaproś na swoje przyjęcie chefa kuchni z prawdziwego zdarzenia!

 
 

Czy to trudne? Wręcz przeciwnie!


Wybierz jednego z naszych chefów wraz z menu odpowiednim na daną okazję. Każde z menu dostępnych na stronie możemy oczywiście dowolnie modyfikować.

W dniu przyjęcia chef przyjedzie około 2 godziny przed przyjęciem ze wszystkimi niezbędnymi zakupami, sprzętem oraz elegancką, dopasowaną do menu zastawą, następnie przygotuje dania w Twojej kuchni. Gdy goście się zbiorą, będą mogli być świadkami live cookingu, po którym chef zaserwuje dania, opowiadając o nich ciekawostki.
A na koniec - posprząta kuchnię!

 

Co Ty na to?

 

 

Lub zobacz ofertę naszych menu:

 
 
 
Sprawdź inne menu...