Szef kuchni Arkadiusz Dziakowski

Chef Arkadiusz Dziakowski

O chefie

Jego gotowanie to nie sposób na życie, ale pasja, która wciąga go jak nałóg. "Ciągle jestem głodny nowych wyzwań, pomysłów oraz poszukiwania nowych smaków. Kocham to, co robię, kocham gotować z sercem, bo serce oddałem gotowaniu. Gotuję od ponad 15 lat, gotowałem za granicą oraz we wrocławskich hotelach i dobrych restauracjach."

Jest laureatem wielu konkursów kulinarnych ogólnopolskich (Primerba Cup, Morning Food For Tomorrow 2014, Gotowanie z zastosowaniem nowoczesnych technik kulinarnych, Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś) jak i międzynarodowych (Trendy Chef).

Mieszka i pracuje we Wrocławiu jako szef kuchni restauracji Malarska 25. Uwielbia kuchnię dolnośląską jak i nowoczesną kuchnię polską. "Gotuję po to żeby żyć, zawsze chętnie dzielę się wiedzą i nowymi pomysłami kulinarnymi. Proste gotowanie to zdrowe gotowanie. Proste pomysły to dobre pomysły. Życzę smacznego, Arek."

Miasta

Wrocław + 50 km

Wrocław + 50 km

Języki obce

polski

Recenzje

Krzysztof (21 października 2019)

Pan Arkadiusz umilił moje 35 urodziny swoim menu wołowinowym. Oprócz tego przygotował osobne dania dla dwójki dzieciaków, które również były zachwycone. Wszystko odbyło się punktualnie i w bardzo miłej atmosferze. Chef oprócz przyrządzania bardzo dużo opowiadał o swoich daniach i chętnie odpowiadał na wszystkie pytania moich gości. Jestem pewien, że jeszcze nie raz zdecydujemy się na skorzystanie z Jego usług.

Kasia (6 lutego 2016)

Świetny balans smaków, chef bardzo kontaktowy, ale nie narzucający się i dyskretny

Paulina (6 lutego 2016)

Proste dania, ale podane w nowej odsłonie!

Monika (6 lutego 2016)

Smakowało wybornie, osoba sympatyczna.

Monica (6 lutego 2016)

Dobry eksperymentator.. Nie boi sie wyzwań!

Maciej (6 lutego 2016)

Jedzenie przygotowane było smaczne i przygotowane profesjonalne!!

Krzysztof (6 lutego 2016)

Bo to jest osoba, która na pewno nie zawiedzie. Sprawia wrażenie perfekcjonisty. Chef jest bardzo profesjonalny, kocha swoją pracę, jest zdyscyplinowany, zaangażowany . Może powinien się więcej uśmiechać, wchodzić bardziej w interakcję z gośćmi.