Chef  Arkadiusz Dziakowski

O chefie

Jego gotowanie to nie sposób na życie, ale pasja, która wciąga go jak nałóg. "Ciągle jestem głodny nowych wyzwań, pomysłów oraz poszukiwania nowych smaków. Kocham to, co robię, kocham gotować z sercem, bo serce oddałem gotowaniu. Gotuję od ponad 15 lat, gotowałem za granicą oraz we wrocławskich hotelach i dobrych restauracjach."

Jest laureatem wielu konkursów kulinarnych ogólnopolskich (Primerba Cup, Morning Food For Tomorrow 2014, Gotowanie z zastosowaniem nowoczesnych technik kulinarnych, Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś) jak i międzynarodowych (Trendy Chef).

Mieszka i pracuje we Wrocławiu jako szef kuchni restauracji Malarska 25. Uwielbia kuchnię dolnośląską jak i nowoczesną kuchnię polską. "Gotuję po to żeby żyć, zawsze chętnie dzielę się wiedzą i nowymi pomysłami kulinarnymi. Proste gotowanie to zdrowe gotowanie. Proste pomysły to dobre pomysły. Życzę smacznego, Arek."

Miasta

Wrocław + 50 km

Wrocław + 50 km

Języki obce

polski

Recenzje

Kasia  Śmigielska: Świetny balans smaków, chef bardzo kontaktowy, ale nie narzucający się i dyskretny

Paulina Koriat: Proste Dania, ale podane w nowej odsłonie. Tatar pyszny i ciekawie podany, ale trochę rozczarowały mnie nudi, bardziej oczekiwałam sosu niż bulionu + grzanka wydała mi sie zbędna.

Krzysztof Majak: Tatar - zachwycający. Żółtko w panierce zrobiło ogromne wrażenie. Gruszka wydała mi się dość "nijaka".

Maciej Majewski: Jedzenie przygotowane było smaczne i przygotowane profesjonalne

Anna Dobras: Bardzo nam się podobało i bardzo nam smakowało :) Pan Arek nie tylko nauczył nas zaplanowanych dań, ale pokazał przy okazji inne rzeczy, np super sos do surowego mięsa lub ryby. Warsztaty zachęciły nas do podjęcia prób samodzielnego przygotowania dań, które do tej pory wydawały się trudne (np. ośmiornica), a także rozszerzyły nasz wachlarz wykorzystywanych warzyw (dla mnie odkryciem było pak choi).

 

Dostępne menu