Chef  Arkadiusz Dziakowski

O chefie

Jego gotowanie to nie sposób na życie, ale pasja, która wciąga go jak nałóg. "Ciągle jestem głodny nowych wyzwań, pomysłów oraz poszukiwania nowych smaków. Kocham to, co robię, kocham gotować z sercem, bo serce oddałem gotowaniu. Gotuję od ponad 15 lat, gotowałem za granicą oraz we wrocławskich hotelach i dobrych restauracjach."

Jest laureatem wielu konkursów kulinarnych ogólnopolskich (Primerba Cup, Morning Food For Tomorrow 2014, Gotowanie z zastosowaniem nowoczesnych technik kulinarnych, Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś) jak i międzynarodowych (Trendy Chef).

Mieszka i pracuje we Wrocławiu jako szef kuchni restauracji Malarska 25. Uwielbia kuchnię dolnośląską jak i nowoczesną kuchnię polską. "Gotuję po to żeby żyć, zawsze chętnie dzielę się wiedzą i nowymi pomysłami kulinarnymi. Proste gotowanie to zdrowe gotowanie. Proste pomysły to dobre pomysły. Życzę smacznego, Arek."

Miasta

Wrocław + 50 km

Wrocław + 50 km

Recenzje

Kasia (6 lutego 2016)

Świetny balans smaków, chef bardzo kontaktowy, ale nie narzucający się i dyskretny

Paulina (6 lutego 2016)

Proste dania, ale podane w nowej odsłonie!

Krzysztof (6 lutego 2016)

Bo to jest osoba, która na pewno nie zawiedzie. Sprawia wrażenie perfekcjonisty. Chef jest bardzo profesjonalny, kocha swoją pracę, jest zdyscyplinowany, zaangażowany . Może powinien się więcej uśmiechać, wchodzić bardziej w interakcję z gośćmi.

Maciej (6 lutego 2016)

Jedzenie przygotowane było smaczne i przygotowane profesjonalne!!

Monica (6 lutego 2016)

Dobry eksperymentator.. Nie boi sie wyzwań!

Monika (6 lutego 2016)

Smakowało wybornie, osoba sympatyczna.

Dostępne menu