Prywatny kucharz na co dzień w Twoim domu

 

 

Gotowanie dla całej rodziny wydaje Ci się męczące? A może po prostu nie masz na to czasu? Teraz wiele osób pracuje zdalnie, dzieci nie chodzą do szkół, trudniej więc o obiad zjedzony na stołówce lub w kafeterii. Pomysły na dania do przygotowania we własnej kuchni również w końcu się kończą.

W Ulala Chef dostosowujemy się do zmieniających się potrzeb. Od początku naszej działalności pomagaliśmy Klientom, rekrutując dla nich kucharzy na stałe (kontrakt długoterminowy). Dodatkowo już prawie rok proponujemy usługę w nowej odsłonie, którą opracowaliśmy podczas pierwszego lockdownu - najem kucharza na krótsze terminy (długość współpracy już od 2 tygodni)!

Rekrutacja prywatnego chefa na kilka tygodni spośród chefów pracujących z nami na co dzień jest więc pierwszą opcją. Być może niektórych już znacie, bądź o nich słyszeliście. Może nawet myślicie o kimś konkretnym?

Druga opcja to dedykowana rekrutacja chefów do współpracy na stałe na życzenie Klienta. Określa on swoje wymagania, proponuje wynagrodzenie, a my przeprowadzamy całą rekrutację, sprawdzamy referencje zgłaszających się kandydatów, następnie przedstawiamy listę proponowanych kucharzy, a nawet organizujemy degustację z każdym z nich.

Jak pracuje kucharz?

Tak naprawdę dopasowuje się on do Twoich oczekiwań. Może gotować w Twoim domu (codzienne, bądź co któryś dzień), lub też przywozić posiłki w pojemnikach. Chef układa dedykowane menu, dostosowane do potrzeb Twoich i Twojej rodziny. Weźmie przy tym pod uwagę ewentualne alergie pokarmowe, preferencje, bądź określoną liczbę kalorii - wszystko zależy od Ciebie. Kucharz chętnie weźmie na siebie również zakupy wszystkich niezbędnych składników, co jest dla Ciebie dodatkową oszczędnością czasu.

Nad czym musisz się zastanowić zanim zrekrutujemy dla Ciebie chefa niezależnie od tego, czy na kilka tygodni, czy na długoterminową współpracę?

- Dla ilu osób będzie gotował kucharz? Czy są wśród nich małe dzieci?
- Czy ma gotować w Twoim domu, czy przywozić gotowe posiłki na wskazany adres?
- Czy kucharz ma gotować/ przywozić posiłki codziennie, czy np. 2 razy w tygodniu? Istnieje też np. opcja - chef przyjeżdża 2-3 razy w tygodniu i przygotowuje posiłki do odgrzewania na kilka dni do przodu.
- Czy domownicy mają nietolerancje pokarmowe, diety, bądź określoną dzienną liczbę kalroii do spożycia?
- Jakie danie ma przygotowywać kucharz? Same obiady, a może też kolacje? Czy preferujecie jakiś rodzaj kuchni?

Sprawdź inne menu...

Ile kosztuje taka usługa?

Kucharz gotujący dla rodziny codziennie lub co drugi dzień to wydatek około 4 000 - 7 000 zł miesięcznie plus koszt zakupów składników niezbędnych do przygotowania posiłków.

Podstawowe zalety tej usługi w dwóch wariantach to przede wszystkim:

- wygoda,
- oszczędność czasu oraz brak konieczności chodzenia do sklepów i restauracji,
- bezpieczeństwo - kucharze przez nas promowani utrzymują najwyższe standardy higieniczne, pracują w maskach i rękawiczkach,
- to też dobry sposób na testowanie nowości, smaków, których wcześniej nie znaliście.

Zachęcamy do kontaktu z nami na numer telefonu (+22 308 00 03), przez chat, którego dymek wyświetla się w prawym dolnym rogu, bądź przez formularz dostępny pod poniższym linkiem! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. :)

Formularz kontaktowy: Kliknij tutaj