Kolacja z przyjaciółmi

Zaskocz ich kolacją jak w restauracji!

Chcesz zaprosić przyjaciół do siebie? Uwielbiasz mieć gości w domu, ale wolisz ten czas faktycznie spędzić z nimi, zamiast biegać do kuchni i z powrotem?

Ulala Chef jest idealnym rozwiązaniem.

Jest tylu wspaniałych kucharzy, którzy mogą przyjechać do Ciebie do domu. Sprawnie przygotują idealną kolację, zaserwują ją, a na koniec jeszcze... posprzątają kuchnię. Brzmi zachęcająco?

Nie musisz mieć ogromnej kuchni wyposażonej jak te w restauracji :). Nasz prywatny kucharz odnajdzie się w każdej, w której znajduje się lodówka, kuchenka, zlew i piekarnik. Kucharz przywiezie ze sobą wszystkie rzeczy potrzebne do przygotowania ustalonego menu, a także dopasowaną zastawę. Jeżeli jest taka potrzeba, zapewnimy również szkło i inne dekoracje, które umilą Wam całe spotkanie.

Zrelaksuj się na przyjęciu we własnym domu!

Jak to działała?
- Ustalamy datę imprezy i ilość gości.
- Potwierdzamy czy jest to przyjęcie zasiadane przy stole czy też stojące, tak aby w odpowiedni sposób przygotować propozycje menu.
- Omawiamy preferencje kulinarne, szczegóły menu, a także konieczność uwzględnienia ewentualnych alergii i nietolerancji pokarmowych.

Przykładowe menu dla przyjęć z przyjaciółmi przygotowane przez naszych chefów:

Sprawdź inne menu...

Dlaczego możesz nam zaufać?
- Ulala Chef od x lat organizuje kolacje dla klientów prywatnych i biznesowych.
- Każdy kucharz podlega podwójnej weryfikacji, w której są oceniane jego umiejętności w zakresie gotowania, ale także kompetencje społeczne i komunikacyjne.
- Elementem procesu weryfikacji jest m.in. kolacja testowa, przeprowadzona w naturalnych warunkach przyjęcia w domu.
- Oceniamy podczas takiej kolacji umiejętności gotowania, jak i podania kolacji, ale również interakcję z gośćmi, która czasami okazuje się wyzwaniem.
- Dzięki temu masz pewność, że wybrany kucharz stanie się dodatkową atrakcją całego wydarzenia i podzieli się swoimi doświadczeniami i anegdotami ze wszystkimi zainteresowanymi.
- Jeśli trzeba kucharz będzie tylko przyjemnym dodatkiem, dyskretnie podając dania we właściwych momentach.

Z Ulala Chef w trakcie kolacji, miło spędzisz czas z przyjaciółmi, nie myśląc o tym czy wszyscy mają co jeść i nie przerywając interesującej rozmowy, gdy trzeba się zająć podaniem jedzenia.

Mieliśmy przyjemność przygotowania przyjęcia w domu w  Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Łodzi, Sopocie. Chętnie przygotujemy ofertę także dla Państwa.Więcej ciekawych historii znajdziesz na UlalaBlog

https://ulalachef.com/prywatny-kucharz-blog/10-rad-jak-wydac-piekne-przyjecie-w-domu-i-nie-zwa