Dla wegetarian

Kuchnia roślinna to już nie tylko jeden z najbardziej popularnych trendów żywieniowych, ale przede wszystkim styl życia coraz większej liczby Polaków.

My w Ulala Chef doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i proponujemy Ci jedną z najbardziej ekskluzywnych i przyjemnych form obcowania z tym skomplikowanym i jakże wymagającym nurtem kuchni cruelty free. Mianowicie udostępniamy Ci kunszt i kreatywność profesjonalnego chefa kuchni, który w zaciszu Twojego domu, czy podczas organizowanego przez Ciebie przyjęcia, skomponuje zaskakujące w smaku i wizualnej prezentacji potrawy, które rozbudzą w Twoich gościach ciekawość i apetyt na więcej.

W naszej ofercie znajdziesz propozycje menu wegetariańskiego jak również menu wegańskiego. Wśród naszych chefów wyłonionych w drodze podwójnej selekcji, znajdują się tacy, którzy specjalizują się w kuchni roślinnej jak np. chef Maja Wirowska jak również tacy, którzy przy każdej propozycji menu podstawowego uwzględnią wersje wegetariańskie lub wegańskie. Zatem, w przypadku przyjęcia w domu dla gości o zróżnicowanych preferencjach kulinarnych jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby wszystkich poszczególnych osób.

Wiemy jakie wyzwania wizualne i smakowe stoją zwłaszcza przed kuchnią wegańską. Decydując się na współpracę z Ulala Chef, możecie być pewni, że zaspokojone zostaną nie tylko Wasze kubki smakowe, ale i wzrok, bo przecież jemy także oczami.

My nie boimy się ludzi, a wręcz ich kochamy! Atmosfera to rzecz najważniejsza, dlatego nasi chefowie zachęcają gości do odwiedzania ich w kuchni i obserwowania jak powstaje magia, oficjalnie zwana live cookingiem :) Tajemnice sztuki kulinarnej i liczne anegdoty zaczerpnięte z lat doświadczeń to niecodzienna atrakcja dla Was i Waszych gości.

Kucharz Ulala Chef przyjeżdża do Was z produktami i odpowiednio dobraną zastawą. W kuchni potrzebuje dostępu jedynie do kuchenki, lodówki i piekarnika. Reszta to spokojne przygotowanie menu podczas spotkania oraz odpowiednie, dopasowane do tempa imprezy i jej klimatu, podanie poszczególnych dań.

Na koniec, chef sprząta po sobie kuchnię i zabiera wszystkie rzeczy z którymi przyjechał, pozostawiając kuchnię w należytym porządku.

Mieliśmy przyjemność przygotowania przyjęć z menu wegetariańskiem i wegańskim w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Łodzi, Sopocie. Chętnie również przygotujemy ofertę dla Państwa.