Dla wegetarian

Pysznie i zdrowo, czyli wege!

Kuchnia roślinna to już nie tylko jeden z najbardziej popularnych trendów żywieniowych, ale przede wszystkim styl życia coraz większej liczby Polaków.  

W Ulala Chef wychodzimy naprzeciwko tym trendom, a nasi kucharze są w stanie przygotować zarówno eleganckie rodzinne kolacje, jak i wystawne biznesowe przyjęcia, oparte w całości o składniki wegetariańskie.

Kuchnia wege jest nie tylko zdrowa, może być także smaczna i kolorowa. Jeśli chcesz, zrobimy tak, by była też zaskakująca.

Wybrany przez Ciebie kucharz sprawnie przyrządzi potrawy przyjemne dla podniebienia i atrakcyjne wizualnie. Rozbudzi w Twoich gościach ciekawość i apetyt na więcej.

Zdrowych i smacznych pomysłów mamy tysiące!

Menu wegetariańskie i wegańskie to standardowy element oferty Ulala Chef, a wśród naszych kucharzy wyłonionych w drodze podwójnej selekcji, znajdują się tacy, którzy specjalizują się w kuchni roślinnej.

Nie musisz specjalnie wyposażać swojej kuchni! Nasz prywatny kucharz odnajdzie się w każdej, w której znajduje się lodówka, kuchenka, zlew i piekarnik. Kucharz przywiezie ze sobą wszystkie rzeczy potrzebne do przygotowania ustalonego menu, a także dopasowaną zastawę. Jeżeli jest taka potrzeba, zapewnimy również szkło i inne dekoracje, które umilą całe spotkanie. Po zakończeniu spotkania kucharz sprzątnie po sobie kuchnię, pozostawiając wszystko w należytym porządku.

Jak to działała?
- Ustalamy datę, rodzaj imprezy i ilość gości.
- Omawiamy preferencje kulinarne i szczegóły wegetariańskiego lub wegańskiego menu – dopasujemy się do Twoich potrzeb, a jeśli chcesz skorzystać z naszych pomysłów to mamy ich bez liku!
- Ustalając menu, zwracamy uwagę na konieczność uwzględnienia ewentualnych alergii i nietolerancji pokarmowych.

Dlaczego możesz nam zaufać?
- Jesteśmy na rynku od 2015 roku. Od tego czasu zorganizowaliśmy dziesiątki imprez dla klientów prywatnych i biznesowych.
- Każdy kucharz podlega podwójnej weryfikacji, w której są oceniane jego umiejętności w zakresie gotowania, ale także kompetencje społeczne i komunikacyjne.
- Elementem procesu weryfikacji jest m.in. kolacja testowa, przeprowadzona w naturalnych warunkach przyjęcia w domu. Oceniamy podczas takiej kolacji umiejętności gotowania, jak i podania kolacji, ale również interakcję z gośćmi.
- Dzięki temu masz pewność, że wybrany kucharz dopasuje się do Waszych potrzeb, a jeśli trzeba, stanie się dodatkową atrakcją całego wydarzenia i podzieli się swoimi doświadczeniami.
- Będziecie mogli także odwiedzić go w kuchni i obserwowa
jak powstaje magia, oficjalnie zwana live cookingiem :)
- Tajemnice sztuki kulinarnej i liczne anegdoty zaczerpnięte z lat doświadczeń mogą się stać dodatkową atrakcją takiej imprezy!

Mieliśmy przyjemność przygotowania przyjęć z menu wegetariańskim i wegańskim w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Łodzi, Sopocie. Chętnie przygotujemy ofertę także dla Państwa.Więcej ciekawych historii znajdziesz na UlalaBlog

https://ulalachef.com/prywatny-kucharz-blog/10-najbardziej-niecodziennych-przyjec-z-ulala-chef