Prywatny kucharz na wakacje zimowe

 

Wyjeżdżacie na wakacje zimowe z rodziną lub znajomymi - do domku w górach, apartamentu nad morzem, a może na narty w Alpy i chcielibyście, żeby gotował dla Was profesjonalny kucharz?

Chcecie odpocząć od robienia zakupów i gotowania w kuchni, przynajmniej w zimowe wakacje? Stołowanie się w kurortowych restauracjach bywa męczące i nie zawsze optymalne.

Pozwólcie się wyręczyć! Prywatny kucharz, którego wynajmiecie na czas wyjazdu, zajmie się gotowaniem dań pod indywidualne gusta i z uwzględnieniem diet poszczególnych uczestników wyjazdu. Z nami to możliwe!

 

 

Jak pracuje kucharz?

 

Dopasowuje się on do Twoich oczekiwań. Gotuje w kuchni wynajętego przez Was domu. Układa dedykowane menu, biorąc pod uwagę potrzeby całej Waszej grupy. Weźmie przy tym pod uwagę ewentualne alergie pokarmowe, preferencje, bądź określoną liczbę kalorii - wszystko zależy od Ciebie.

Kucharz będzie robił zakupy spożywcze , żebyście Wy mogli skupić się na odpoczywaniu, bo po to przecież są wakacje!

 

 

Ile kosztuje taka usługa?


Koszt zależy od poziomu kwalifikacji i doświadczenia wybranego chefa.

Kucharz gotujący dla Was przez tydzień kosztuje od 3000 zł. Jeśli chcielibyście wynająć chefa na dłużej - np. na cały miesiąc lub dłużej - stawkę można będzie negocjować. Koszt nie zawiera w sobie zakwaterowania i dojazdu chefa oraz kosztu zakupów produktów spożywczych do Waszego menu.

 

 

Podstawowe zalety tej usługi to przede wszystkim:

 

- wygoda i gwarancja prawdziwego wypoczynku,

- oszczędność czasu oraz brak konieczności chodzenia do sklepów i restauracji,

- wspaniałe smaki, które przygotowuje dla Was nasz kucharz wsłuchany w Wasze gusta i potrzeby,

- bezpieczeństwo - kucharze przez nas proponowani są sprawdzeni, dyskretni i doświadczeni. W pracy utrzymują najwyższe standardy higieniczne,

- to też dobry sposób na testowanie nowości, smaków, których wcześniej nie znaliście. Chef może pokazać Wam tajniki sztuki kulinarnej oraz gotować z lokalnych najlepszych składników.

 

 

Zachęcamy do telefonicznego kontaktu z nami, bądź przez chat, w prawym dolnym rogu naszej strony lub formularz dostępny pod poniższym guzikiem. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. :)