Doskonały pomysł na prezent - Voucher od Ulala Chef

 

Myślisz o prezencie dla kogoś na kim Ci zależy? Dla rodziców, przyjaciela, a może ukochanej osoby?

Nie musisz szukać dalej! Voucher od Ulala Chef to świetny pomysł na prezent na każdą okazję!

Na czym polega nasza usługa?

 

W Ulala Chef pomagamy zorganizować niezapomniane przyjęcie w domu, ogrodzie, na tarasie, czy w innym wymarzonym miejscu. Dodatkowo możemy zapewnić obsługę kelnerską, dekoracje, kwiaty, czy wino.

Wybrany chef zapewnia wszystkim gościom atrakcję, jaką jest livecooking. Dbamy o wszystkie detale, które uczynią każde przyjęcie wyjątkowym dla Ciebie, bądź osoby obdarowanej i gości. :)

W dniu przyjęcia chef przybywa na miejsce wcześniej z niezbędnymi składnikami, elegancką, dopasowaną do menu zastawą i sztućcami oraz sprzętem. Następnie oczarowuje gości gotowaniem na żywa. Przygotowuje menu w kuchni lub na grillu gospodarza. Później serwuje dania zgromadzonym, a na koniec sprząta kuchnię.

Zapewniamy nie tylko wygodę, ale również jakość restauracji, z której można korzystać w komforcie swojego domu. Nasi chefowie to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy poradzą sobie nawet w najmniejszej domowej kuchni. Każde menu dostępne na naszej stronie mogą zmodyfikować zgodnie z potrzebami danego przyjęcia. Wybrany chef może również zaproponować menu dedykowane specjalnie na tę okazję.

Voucher prezentowy - dlaczego warto?

 

Przede wszystkim jest to prezent, którego nikt się nie spodziewa :) Dodatkowo masz wybór, czy chcesz sprezentować kolację z chefem, czy może prywatne warsztaty kulinarne. Smaki azji, włoch, a może kuchnia molekularna? Z nami to wszystko możliwe!

Wszystkie szczegóły - menu, wybór chefa, dekoracje - możesz dopiąć z nami i sprezentować bliskiej osobie (bądź osobom) gotowe przyjęcie. Lub możesz też po prostu wskazać kwotę, a obdarowany samodzielnie będzie mógł z nami zaplanować ten wyjątkowy dzień.

Nie wahaj się i już terazSprawdź inne menu...