10 pomysłów na firmowe przyjęcie świąteczne z Ulala Chef

 Aneta Ligocka     05 października 2018 11:47      


Pożegnaliśmy ostatnie dni lata, a na pogodowy firmament wkroczyła już niepostrzeżenie owa Polska Złota Jesień. W tym okresie, bardzo pracowitym, co przezorniejsi i nauczeni doświadczeniem zaczynają już myśleć o tym, jakie wyzwania przyniosą kolejne miesiące firmowego kalendarza.

Niewątpliwie jednym z najbardziej wyczekiwanych przez pracowników wydarzeniem zdaje być się gwiazdkowe przyjęcie firmowe. Jak wiemy wyprawienie tak prestiżowego przyjęcia przy codziennym natłoku obowiązków to często proces bardzo czasochłonny, dlatego dobrym pomysłem może być rozpoczęcie przygotowań już teraz … i tutaj wkraczamy my!

W Ulala Chef organizacja biznesowych przyjęć to niemal codzienność, dlatego chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem i zaprezentujemy Wam 10 pomysłów na firmowe przyjęcie świąteczne, które  ułatwią Wam życie!

 

Wy powierzacie nam zadanie, my je realizujemy:

 

1.       Kolacja z chefem 

 

Ulala Chef to platforma skupiająca blisko 150 topowych polskich chefów, którzy w profesjonalny i kompleksowy sposób uświetnią każdą firmową kolację. Nasze usługi to coś więcej niż ekskluzywny catering.

Od wynajmu przestrzeni, przez wyjątkowe dekoracje, aż po zaplecze kulinarne… wszystko znajduje się w gestii zespołu Ulala Chef, który od samego początku, aż do finalizacji projektu będzie pozostawał z Państwem w stałym kontakcie, dopilnowując by każdy aspekt przyjęcia został dopięty na ostatni guzik. Wyselekcjonowany przez nas i zatwierdzony przez Was chef stworzy unikatowe i skomponowane specjalnie na tę okazję menu, które następnie przyrządzi w Waszej obecności, zabawiając gości rozmową, bądź będąc ekskluzywnym tłem do prowadzonych przy stole konwersacji.

Jeżeli charakter przyjęcia będzie tego wymagał, zapewnimy Wam profesjonalną obsługę kelnerską, która w dyskretny sposób zajmie się serwowaniem dań i zadba o komfort każdego z gości. Na życzenie klienta nasz sommelier dobierze wina pasujące do serwowanych przez chefa dań, a jeżeli wyrazicie taką chęć, zaserwuje alkohol do stołu, racząc gości opisem każdego z trunków.

 

 

2.       Ekskluzywny obiad z celebrity chefem 

 

Współpracujemy m. in. z takimi nazwiskami jak Wojciech Modest Amaro czy Mateusz Gessler. W naszym portfolio znajdziecie zwycięzców i uczestników TOP Chef Polska, Master Chef, Hell’s Kitchen oraz innych chefów znanych z mediów. Czy w roli kucharza, mentora lub nawet gościa specjalnego chef światowej klasy podniesie rangę każdego wydarzenia.

  

 

3.       Gwiazdkowa kolacja z sesją fotograficzną

 

Czasem sama kolacja to za mało, a Wy chcielibyście dać Waszym pracownikom pamiątkę, która ilekroć na nią spojrzą, przypomni im dobre chwile spędzone w Waszej firmie? Nic prostszego… zorganizujemy dla Was przyjęcie połączone z sesją fotograficzną. Idealna impreza integracyjna podczas której fotograf i wizażystki sprawią, że Wasi goście poczują się jak gwiazdy modelingu, a Wy wzbogacicie swój firmowy album o piękne wspomnienia.

  

 

4.       Warsztaty ze świątecznego gotowania z chefem

 

Jednym z ciekawszych sposobów na urozmaicenie firmowych przyjęć jest zorganizowanie warsztatów, które w przyjemny i niezobowiązujący sposób angażują i integrują grupę współpracujących ze sobą na co dzień ludzi. Nasi szefowie z największą przyjemnością podzielą się z Wami swoim doświadczeniem i bezcenną wiedzą, a zdobyte umiejętności pozwolą Wam zachwycić każdego członka rodziny przy Waszym domowym wigilijnym stole.

  

 

5.       Warsztaty z dekorowania wypieków świątecznych z chefem 

 

Polskie Święta słyną z przepysznych domowych słodkości, dlatego polecamy Wam nasze cukiernicze warsztaty gdzie każdy z uczestników wiedziony wodzą fantazji będzie mógł dać upust swoim artystycznym talentom, by wyczarować śliczne zdobienia wigilijnych wypieków. Wasze dzieła, pięknie zapakowane będą stanowiły idealną dekorację Waszych świątecznych stołów… jeśli wcześniej nie spałaszują ich domownicy!

  

 

6.       Gwiazdkowe Coctail Party z pokazem Live Cooking show 

 

Elegancki bankiet, wykwintne dania, mistrzowski pokaz sztuki kucharskiej … to perfekcyjne trio sprosta wymaganiom najbardziej wyszukanych gustów. Wasi goście uwiedzeni świąteczną scenerią i rozsmakowani w niecodziennych kompozycjach naszych chefów spędzą przemiły wieczór w radosnej atmosferze.

  

 

7.       Przyjęcie wigilijne z elementami wspólnego gotowania 

 

Połączenie ekskluzywnej kolacji i warsztatów kulinarnych. Wasi goście w niezobowiązujący sposób będą mogli uczestniczyć w przygotowaniu wyjątkowych wigilijnych dań skomponowanych specjalnie na tę okazję. Swobodna atmosfera wspólnego gotowania zbliży współpracowników i będzie stanowić idealne preludium dla dalszej celebracji.

 

 

8.       Warsztaty wine tasting z sommelierem 

 

Jeśli znajdują się wśród Was smakosze tego szlachetnego trunku, nasz sommelier z przyjemnością wprowadzi Was w arkany technik wine paringu. Podzieli się własną wiedzą na temat serwowania różnych rodzajów win bądź innych wykwintnych alkoholi, zabawi Waszych gości rozmową i sprawi, że każdy z gości wyjdzie z tego przyjęcia w szampańskim nastroju.

  

 

9.       Atrakcje w biurze klienta, np. Kiermasz Świąteczny

 

Okres Świąt Bożego Narodzenia, to czas radości i życzliwości dlatego miłym akcentem niewątpliwie jest wprowadzenie ducha Świąt w przestrzeń firmowego życia. Dekoracje, poczęstunek, bądź właśnie tradycyjny polski kiermasz świąteczny to świetny pomysł na ocieplenie biurowych stosunków. My prócz świątecznych słodkości oferujemy Wam także pokaz gotowania na żywo, podczas którego jak na prawdziwym jarmarku chef przygotuje dla Was tradycyjne pyszności i poczęstuje gorącą czekoladą czy grzanym winem :)

 

 

10.   Kolacja wigilijna z atrakcją artystyczną

 

Spotkanie przy wigilijnym stole to piękna tradycja zbliżająca ludzi i budująca nowe więzi. Zaproszeni goście wspólnie celebrując posiłek, dzieląc się emocjami tworzą wspomnienia, które zostaną z Wami na długo. Naszym zdaniem tym co sprawi, by ten czas okazał się być wyjątkowo niezapomniany jest szczypta artyzmu jaką niewątpliwie zapewni recital, koncert kolęd bądź komediowa recytacja. Wasz rozrywkowy wieczór okaże się strzałem w dziesiątkę!

  

 

Skontaktuj się z nami!

  Zaloguj się aby dodać komentarz

 Blog - strona główna