Prywatny kucharz do wynajęcia – sprawdź ceny szefów kuchni Ulalachef.com
Szef kuchni Anna Marciniak

Chef Anna Marciniak

O chefie

Anna to food stylistka, kreatywny kucharz. Szkoliła się w Akademii Kulinarnej Tante Marie Culinary Academy w Wielkiej Brytanii, gdzie uzyskała dyplom Codron Bleu. Odbyła staże w cenionych restauracjach z gwiazdkami Michelin: Geranium w Kopenhadze (***), Kadeau w Kopenhadze (**), Atelier Amaro w Warszawie (*). Według Anny gotowanie to sztuka, która łączy w sobie wszystkie zmysły. Zachwyca ją niekończąca się możliwości kreowania dań, łączenia ze sobą składników i technik. Ceni prostotę i wydobywanie z najprostszych składników tego, co najlepsze. Gotuje zgodnie z filozofią zero waste, wykorzystuje kreatywnie każdy fragment produktu. 

Miasta

Poznań + 65 km

Warszawa + 65 km

Języki obce

polski, angielski

Recenzje

Piotr (1 października 2020)

Żona oceniła niespodziankową kolację przygotowaną przez Chef Annę na 10/10 i jako najlepsze doświadczenie kulinarne w życiu. :) Autorskie menu Chef Anny "Lekkie śródziemnomorskie smaki" nie tylko fenomenalnie smakuje, obłędnie pachnie i apetycznie wygląda, ale jest też pełne zaskakujących połączeń, a sam proces jego przygotowania jest interesującym spektaklem, okraszonym miłym towarzystwem i ciekawostkami "od kuchni" Chef Ani. Zdecydowanie polecam jako sposób uczczenia wyjątkowych okazji i miłą odmianę od restauracji.

Michal (13 września 2020)

Znowu genialna kolacja przygotowana przez Panią Anię, wszystko perfekcyjne, goście zachwyceni , dziękujemy

Ewelina (17 sierpnia 2020)

Gotowanie w wykonaniu Chef Anny Marciniak to sztuka. Doświadczyliśmy uczty kulinarnej na najwyższym poziomie. Wyśmienite potrawy, doskonały dobór menu i w pełni profesjonalne wykonanie. Życzę każdemu by mógł skorzystać z usług Chef Anny Marciniak. To była nieoceniona przygoda kulinarna.

Paulina (8 czerwca 2020)

Pani Ania zrobiła magiczną kolację😃 wszystko wyglądało i smakowało obłędnie. Bardzo dziękujemy🙂 Z przyjemnością powtórzymy ją przy innej okazji :).

Ewa (14 kwietnia 2020)

Wyśmienita kolacja, najlepsza kaczka, jaką mieliśmy okazję kiedykolwiek próbować. Bardzo dobra komunikacja z chefem. Wszystko dokładnie wytłumaczone (jak i co podgrzać, podać w domu). Polecamy chefa - Annę Marciniak.

Michal (10 lutego 2020)

Doświadczenie fenomenalne! Smaki intensywne, a ich głębia zaskakująca. Ośmiornica i czy matias to małe dzieła sztuki, o których ciągle opowiadamy znajomym. Pani Ania to, w kontrze do swojego młodego wieku, dojrzała i ukształtowana Chef’owa. Jej kreatywność nas absolutnie zachwyca. To była nasza druga kolacja z Panią Anią i nadal czujemy niedosyt. Wielkie podziękowania! Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś spotkamy się przy naszym stole.

Katarzyna (1 grudnia 2019)

Chef - utalentowana, miła i skromna. Jedzenie - smakowite, różnorodne i duuużo :). Przyjęcie - udane, goście zadowoleni. Polecam po raz drugi i nie ostatni :)

Michał (26 listopada 2019)

Chef Ania jest pełną profesjonalistką, przyrządza zaskakujące połączenia smaków i cudownie o tym opowiada. Ośmiornica to TOP 3 jakie jadłem w życiu. Wcześniejszy kontakt i ustalenia, punktualność, czystość po - to wszystko 10/10. Bardzo dziękujemy i wrócimy ;)

Krzysztof (13 października 2019)

Kolacja była poezją smaku. W szczególności tatar powalił nas na kolana. Wszystko podane w sposób perfekcyjny. Zarówno my jak i nasi goście jesteśmy pod dużym wrażeniem. Na pewno skorzystamy jeszcze raz. Aniu dziękujemy bardzo!

Katarzyna (2 września 2019)

Re-we-la-cja! To nasza pierwsza kolacja z UlalaChef i Chefem Anną i już wiem, że będzie ich więcej! Pyszne jedzenie, pięknie podane, Chef z wielkim talentem i sercem do gotowania - goście byli oczarowani i zachwyceni. Do tego nasz 4-letni syn mógł pomagać w kuchni - piękny widok :). Świętowaliśmy nasza rocznicę ślubu i dzięki Chefowi ten wieczór był przewspaniały. Pani Aniu, dziękujemy!

Cezary (20 sierpnia 2019)

Świetne i oryginalne jedzenie, bardzo miła i kreatywna Pani Chef. Nie było żadnego problemu, żeby na kilka dni przed przyjęciem zmienić (rozszerzyć) menu. Polecam!

Paulina (3 lipca 2019)

Fenomenalna pod każdym względem. Rewelacyjne gourmet potrawy, kreatywne (ale delikatne) przełamania smaków, top estetyka podania. A sama Pani Kucharz cudowna i urocza. Będziemy wracać !

Dostępne menu