Prywatny kucharz do wynajęcia – sprawdź ceny szefów kuchni Ulalachef.com
Chef Anna Marciniak

Chef Anna Marciniak

About Chef

Anna is a food stylist and creative chef. She graduated from the Culinary Academy Tante Marie and obtainted the Codron Bleu diploma. She took internships in several Michelin stars restaurants: Geranium, Copenhagen (***), Kadeau, Copenhagen (**), Atelier Amaro, Warsaw (*).

Anna claims that cooking is an art that combines all senses. She is fascinated by the never-ending possibilities of creating dishes, combining ingredients and techniques. She values the simplicity and extraction of the best form the ingredients. She cooks in accordance with the zero waste philosophy, uses every part of the product creatively.

Cities

Poznań + 65 km

Warszawa + 65 km

Foreign languages

Polish, English

Reviews

Piotr (1 October 2020)

Żona oceniła niespodziankową kolację przygotowaną przez Chef Annę na 10/10 i jako najlepsze doświadczenie kulinarne w życiu. :) Autorskie menu Chef Anny "Lekkie śródziemnomorskie smaki" nie tylko fenomenalnie smakuje, obłędnie pachnie i apetycznie wygląda, ale jest też pełne zaskakujących połączeń, a sam proces jego przygotowania jest interesującym spektaklem, okraszonym miłym towarzystwem i ciekawostkami "od kuchni" Chef Ani. Zdecydowanie polecam jako sposób uczczenia wyjątkowych okazji i miłą odmianę od restauracji.

Michal (13 September 2020)

Znowu genialna kolacja przygotowana przez Panią Anię, wszystko perfekcyjne, goście zachwyceni , dziękujemy

Ewelina (17 August 2020)

Gotowanie w wykonaniu Chef Anny Marciniak to sztuka. Doświadczyliśmy uczty kulinarnej na najwyższym poziomie. Wyśmienite potrawy, doskonały dobór menu i w pełni profesjonalne wykonanie. Życzę każdemu by mógł skorzystać z usług Chef Anny Marciniak. To była nieoceniona przygoda kulinarna.

Paulina (8 June 2020)

Pani Ania zrobiła magiczną kolację😃 wszystko wyglądało i smakowało obłędnie. Bardzo dziękujemy🙂 Z przyjemnością powtórzymy ją przy innej okazji :).

Ewa (14 April 2020)

Wyśmienita kolacja, najlepsza kaczka, jaką mieliśmy okazję kiedykolwiek próbować. Bardzo dobra komunikacja z chefem. Wszystko dokładnie wytłumaczone (jak i co podgrzać, podać w domu). Polecamy chefa - Annę Marciniak.

Michal (10 February 2020)

Doświadczenie fenomenalne! Smaki intensywne, a ich głębia zaskakująca. Ośmiornica i czy matias to małe dzieła sztuki, o których ciągle opowiadamy znajomym. Pani Ania to, w kontrze do swojego młodego wieku, dojrzała i ukształtowana Chef’owa. Jej kreatywność nas absolutnie zachwyca. To była nasza druga kolacja z Panią Anią i nadal czujemy niedosyt. Wielkie podziękowania! Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś spotkamy się przy naszym stole.

Katarzyna (1 December 2019)

Chef - utalentowana, miła i skromna. Jedzenie - smakowite, różnorodne i duuużo :). Przyjęcie - udane, goście zadowoleni. Polecam po raz drugi i nie ostatni :)

Michał (26 November 2019)

Chef Ania jest pełną profesjonalistką, przyrządza zaskakujące połączenia smaków i cudownie o tym opowiada. Ośmiornica to TOP 3 jakie jadłem w życiu. Wcześniejszy kontakt i ustalenia, punktualność, czystość po - to wszystko 10/10. Bardzo dziękujemy i wrócimy ;)

Krzysztof (13 October 2019)

Kolacja była poezją smaku. W szczególności tatar powalił nas na kolana. Wszystko podane w sposób perfekcyjny. Zarówno my jak i nasi goście jesteśmy pod dużym wrażeniem. Na pewno skorzystamy jeszcze raz. Aniu dziękujemy bardzo!

Katarzyna (2 September 2019)

Re-we-la-cja! To nasza pierwsza kolacja z UlalaChef i Chefem Anną i już wiem, że będzie ich więcej! Pyszne jedzenie, pięknie podane, Chef z wielkim talentem i sercem do gotowania - goście byli oczarowani i zachwyceni. Do tego nasz 4-letni syn mógł pomagać w kuchni - piękny widok :). Świętowaliśmy nasza rocznicę ślubu i dzięki Chefowi ten wieczór był przewspaniały. Pani Aniu, dziękujemy!

Cezary (20 August 2019)

Świetne i oryginalne jedzenie, bardzo miła i kreatywna Pani Chef. Nie było żadnego problemu, żeby na kilka dni przed przyjęciem zmienić (rozszerzyć) menu. Polecam!

Paulina (3 July 2019)

Fenomenalna pod każdym względem. Rewelacyjne gourmet potrawy, kreatywne (ale delikatne) przełamania smaków, top estetyka podania. A sama Pani Kucharz cudowna i urocza. Będziemy wracać !

Available menus