Prywatny kucharz do wynajęcia – sprawdź ceny szefów kuchni Ulalachef.com
Szef kuchni Michał Socha

Chef Michał Socha

O chefie

Michał Socha to młody, ambitny kucharz, który w latach 2013-2018 pracował w Restauracji Nolita w Warszawie. Zaczynał tu jako praktykant, w ostatnim okresie zajmował stanowisko Chef do Partie. Obecnie jest sous-chefem w nowootwieranej restauracji w Pałacu w Rozalinie.

Wcześniej praktykował w Atelier Amaro oraz w restauracji z gwiazdką Michelin „Studio” w Danii, która zrobiła na nim ogromne wrażenie pod względem prostoty dań i ich smaku. Uczestniczył i prowadził wiele warsztatów kulinarnych.

W kuchni najważniejszy jest dla niego smak przygotowywanych potraw. Lubi kuchnię klasyczną z nowoczesnymi elementami. Uważa, że elementy kuchni molekularnej są potrzebne w daniach ale nigdy nie powinny grać głównej roli.

Stawia na jakość produktów. Uważa, że każdy szczegół dania ma znaczenie i może mieć wpływ na doznania smakowe i stworzenie wyjątkowej potrawy. Fascynuje go możliwość tworzenia dań na nowo, ulepszania, poprawiania i zmieniania. Oczywiście są takie klasyki w kuchni, które są niemal perfekcyjne i nie ma potrzeby ich zmian. 

 

Miasta

Warszawa + 20 km

Języki obce

polski

Recenzje

Kuba (29 listopada 2018)

Jedzenie było świetne. Kaczka mistrzowska, doskonale dobrane dodatki, które same w sobie były super. Zupa grzybowa wspaniała, klarowna, esencjonalna, o bardzo głębokim smaku, pycha. Przystawka ok, ale ja osobiście nie przepadam za potrawami składanymi jak lego, lubię jak jedzenie przechodzi jakąś transformację. Deser wyborny, jeszcze go pamiętam - każdy element technicznie w nim był świetny a i smakowo super. Wino w porządku dobrane, ogólnie cała kolacja mega:)

Jarosław (22 września 2018)

Pan Michał przygotował dla nas i naszych gości fantastyczną kolację! Wszystkie dania to małe dzieła sztuki. Bylo przepysznie! Za zupą grzybową i sałatką z pieczonego buraka z kozim serem już tęsknimy:). Pan Michał to niezwykle sympatyczny i kulturalny człowiek. Świetnie opowiada o swoich daniach i wyczuwa potrzeby gości. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy próbować jego dań. Super Chef!!!