Szef kuchni Maciej Majewski

Chef Maciej Majewski

O chefie

Szef kuchni La Brasserie Moderne w warszawskim Sofitel Victoria.

Doświadczenie zdobywał w Polsce i za granicą – także na stażach w ważnych gwiazdkowych restauracjach (Olivier Nasti, Le Cinq Christian Lesquer, Pierre Gagnaire). Fascynuje go kuchnia japońska, ale podziwia także gotowanie według Daniela Humma i Jean-François Piège’a. Jednym z najtrudniejszych zadań na drodze zawodowej była dla niego organizacja kolacji w formie menu degustacyjnego dla 530 osób z udziałem Pierre’a Gagnaire’a i Andrei Camastry.

Miasta

Warszawa + 30 km

Języki obce

polski, angielski

Recenzje

Maria (15 czerwca 2021)

Przyjęcie komunijne z pewnością nie jest prostym formatem. Zwłaszcza jeśli ma być zorganizowane w ogrodzie, a tu leje, wieje i… wysiada prąd. Tymczasem dzięki Panu Maciejowi impreza okazała się zupełnie fantastyczna. Mistrzowskie potrawy przepięknie podane, niezwykła kultura osobista Szefa i jego spokój sprawiły, że wszyscy byliśmy zachwyceni. I na zakończenie lśniąca kuchnia. Z pewnością to nie było nasze ostatnie spotkanie z Panem Maciejem.

Michał (1 lutego 2021)

Bardzo polecamy. Rewelacyjny chef, ogromna wiedza.

Grzegorz (11 października 2020)

Pyszne potrawy w smakowitym przybraniu z prezentacji i podania. Nowoczesna a zarazem oryginalna kuchnia. Profesjonalna obsługa. Sumując: jasny punkt wieczoru uzupełniający i stymulujący wyśmienitą zabawę.

Anna (5 września 2020)

Spędziliśmy bardzo miły wieczór a organizacja spotkania, prowadzenie i jakość potraw przekroczyła wszelkie oczekiwania!

Rafał (27 maja 2020)

Bardzo kulturalnie wszystko na czas i z klasą :) Polecam !!!

Kristina (1 stycznia 2020)

Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane przez Chefa i jedzenie było pyszne. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Barbara (6 listopada 2019)

Joanna (18 marca 2019)

Przemiły, błyskawiczny, profesjonalny, genialnie dopasowuje dania do podniebienia, dba o szczegóły, uśmiechnięty. Pomysł Ulala Chef pomoże każdej gospodyni lub każdemu gospodarzowi. Od wsparcia w doborze menu, przed profesjonalny serwis na miejscu po posprzątanie kuchni do lśniących kolorów po kolacji. Goście z pewnością będą czuli się najedzeni i dopieszczeni ;)

Maja (28 grudnia 2018)

Ewa (1 grudnia 2018)

Bardzo dziękuję za sobotnią kolację😉. Pan Maciej spisał się na 5+ a nawet i bardziej.

Kasia (12 marca 2016)

Fajne, sprawne przygotowanie potraw. Chef angażował nas w przygotowanie potraw, jednocześnie czułyśmy się swobodnie, mogąc spędzić czas w swoim towarzystwie. Duża wiedza, duży profesjonalizm.

Anna (5 marca 2016)

Dania były super przygotowane, smaczne, na wysokim poziomie. Pełen profesjonalizm.

Anna (19 czerwca 2015)

Sprawnie, nienarzucająco, bardzo smaczne dania!

Magda (19 czerwca 2015)

Wszystko świetne. To taka kuchnia jaką lubię najbardziej. Myślę, że każdy znajdzie wśród propozycji wiele ciekawych rozwiązań. To czysta przyjemność!

Agnieszka (19 czerwca 2015)

Świetna prezentacja potraw na talerzu!Fajnie się Maćka ogląda w kuchni – robi wrażenie bardzo profesjonalnego i skoncentrowanego na pracy.

Katarzyna (19 czerwca 2015)

Wszystko świetnie smakowało i wyglądało!