Chef  Maciej Majewski

O chefie

Szef kuchni La Brasserie Moderne w warszawskim Sofitel Victoria.

Doświadczenie zdobywał w Polsce i za granicą – także na stażach w ważnych gwiazdkowych restauracjach (Olivier Nasti, Le Cinq Christian Lesquer, Pierre Gagnaire). Fascynuje go kuchnia japońska, ale podziwia także gotowanie według Daniela Humma i Jean-François Piège’a. Jednym z najtrudniejszych zadań na drodze zawodowej była dla niego organizacja kolacji w formie menu degustacyjnego dla 530 osób z udziałem Pierre’a Gagnaire’a i Andrei Camastry.

Miasta

Warszawa + 30 km

Języki obce

polski, angielski

Recenzje

Barbara (6 listopada 2019)

Joanna (18 marca 2019)

Przemiły, błyskawiczny, profesjonalny, genialnie dopasowuje dania do podniebienia, dba o szczegóły, uśmiechnięty. Pomysł Ulala Chef pomoże każdej gospodyni lub każdemu gospodarzowi. Od wsparcia w doborze menu, przed profesjonalny serwis na miejscu po posprzątanie kuchni do lśniących kolorów po kolacji. Goście z pewnością będą czuli się najedzeni i dopieszczeni ;)

Maja (28 grudnia 2018)

Ewa (1 grudnia 2018)

Bardzo dziękuję za sobotnią kolację😉. Pan Maciej spisał się na 5+ a nawet i bardziej.

Kasia (12 marca 2016)

Fajne, sprawne przygotowanie potraw. Chef angażował nas w przygotowanie potraw, jednocześnie czułyśmy się swobodnie, mogąc spędzić czas w swoim towarzystwie. Duża wiedza, duży profesjonalizm.

Anna (5 marca 2016)

Dania były super przygotowane, smaczne, na wysokim poziomie. Pełen profesjonalizm.

Katarzyna (19 czerwca 2015)

Wszystko świetnie smakowało i wyglądało!

Agnieszka (19 czerwca 2015)

Świetna prezentacja potraw na talerzu!Fajnie się Maćka ogląda w kuchni – robi wrażenie bardzo profesjonalnego i skoncentrowanego na pracy.

Anna (19 czerwca 2015)

Sprawnie, nienarzucająco, bardzo smaczne dania!

Magda (19 czerwca 2015)

Wszystko świetne. To taka kuchnia jaką lubię najbardziej. Myślę, że każdy znajdzie wśród propozycji wiele ciekawych rozwiązań. To czysta przyjemność!

Dostępne menu