Chef  Bartłomiej Kochman

O chefie

Pasję do gotowania zaszczepił mu tata, gdy miał 13 lat. To wtedy zdecydował się na ten kierunek w życiu. Od 16 roku życia pracował w gastronomii na wszelakich wydarzeniach kulinarnych i pokazach, dzięki temu świetnie organizuje sobie czas pracy.

Od początku kariery kucharza pracował w wielu restauracjach o różnym profilu, od jadłodajni, przez włoskie trattorie, po kuchnie z elementami fusion czy sushi. Dzięki temu doświadczeniu jest bardzo elastyczny w smakach i lubi łączyć na talerzu różne kultury.

Najswobodniej czuje się w kuchni nowoczesnej. Jest osobą bardzo pozytywną i wesołą, co uwidacznia się na talerzu dużą gamą kolorystyczną i bogactwem smaków. 

Miasta

Warszawa + 60 km

Języki obce

polski

Recenzje

Agnieszka Górska: Deser był doskonały. Uwielbiam kwaśny smak owoców w deserach, a tu jeszcze były podane na ciepło! Do tego tapioka z panna cottą, dla mnie coś nowego i bardzo fajnego! Smakowało mi też żeberko, choć azjatyckie smaki nie należą do moich faworytów, to zestawienie było ciekawe. Otwarta, pozytywna, przyjazna osobowość i ciekawe smaki.

Paweł Kędzierski: Trzyma standard , dobry kontakt z publiką

Katarzyna Wajkowska: Ciekawe połączenie smaków, bardzo elegancka prezentacja, zwlaszcza przystawki. Panna cotta na deser w zupełnie innej odsłonie. A sam chef - mnóstwo pozytywnej energii. :)

Dostępne menu