Szef kuchni Ayan Gavish

Chef Ayan Gavish

O chefie

Szkoła gotowania w Tel Awiwie była początkiem podróży Ayana w coraz większą przygodę z gastronomią i gościnnością. Po latach gotowania w najlepszych restauracjach w TLV i Paryżu, a nie mniej ważne - jedząc na całym świecie od Europy po Azję, została "Indie-Chef", najpierw w Tel Awiwie, a teraz w Berlinie - niezależnym szefem kuchni i instruktorem gotowania.

Jest profesjonalnym szefem kuchni z 20 latami doświadczenia, eksperymentowaniem, gotowaniem, nauczaniem i doradztwem kulinarnym.
Jej styl gotowania jest zróżnicowany, łączy śródziemnomorską pełnię przypraw, francuską gładkością i stawianie na wartościowe produkty.

Od dań wegańskich i paleo po meksykańskie i azjatyckie, Ayan łączy w sobie klasycznego smakosza z kucharzem dbającym o domowe tradycje i oferuje swoim gościom zaktualizowaną nowoczesną fusion.

Ayan zdobywała doświadczenie w: "Chimichanga" - Santa Fe Kitchen, "Turquoise Restaurant" w Tel Awiwie oraz Soho House w Berlinie. Była właścicielką i szefową kuchni "Annin - Gourmet Catering" w Izraelu oraz "BISTRO cafe" w butikowym hotelu "Linnen" w Berlinie Prenzlauer Berg.

Miasta

Berlin + 50 km

Języki obce

Angielski, Hebrajski

Dostępne menu