Chef  Tomasz Janczewski

O chefie

Tomek Janczewski - kucharz z powołania od zawsze. Gotowanie to dla niego - pasja, zabawa, szukanie nowych smaków, kompozycje... po prostu uszczęśliwianie ludzkich podniebień. Uparty i ambitny, spełnia swój największy życiowy cel i marzenie – gotuje - i nie przestanie tego robić! Uwielbia jeść, kocha, gdy ludzie, którzy jedzą jego dania, się uśmiechają.

W zasadzie od początku swojej kariery zawodowej zdobywa wiedzę i szlify w hotelu Andel’s Łódź - jednym z najlepszych hoteli w Polsce, w której mieści się znakomita restauracja.

Miasta

Warszawa + 100 km

Języki obce

polski, angielski

Recenzje

Blanka Jakubowska: Smacznie gotuje, fajnie podaje danie, dodatkowo widać, że kocha to co lubi oraz kontakt z ludźmi. Kontaktowy młody człowiek, który z radością opowiada o swojej pasji tworzenia potraw.

Tomasz Podgórski: Potrawy przygotowane przez Tomka przede wszystkim były smaczne oraz ładnie podane. Widać u tego chłopaka, że kuchnia to jego pasja oraz to, że jest otwarty na różnego rodzaju eksperymenty w łączeniu smaków. Dziękuję za możliwość odkrycia nowych smaków.

Sylwia Dronzikowska: Wyśmienita zupa krem. Początkowo bardzo subtelnie mówiący o sobie, z czasem odkrywamy jego pasję do gotowania. Preferuje polskie smaki czyli to co lubię :) było super :) powodzenia!

Adrian Żurański: Większości gości Tomek przypadłby do gustu - kulinarnie i osobiście. Jest pozytywnie i smacznie.

Izabela Rochalska: Deser perfekcja, ale nawet pospolita polędwiczka wieprzowa miała super smak, zupa bardzo bogata w smaki - świetne menu dla tradycjonalistów którzy lubią trochę poeksperymentować. Polecam z uwagi na świetny smak potraw, super kontakt z gośćmi i skromność.

Katarzyna Szynkaruk-Durlik: Bardzo dobry kontakt z Tomkiem, z przyjemnością odpowiada na pytania w trakcie przygotowywania potraw. Widać, że gotowanie sprawia mu przyjemność. Z chęcią dzieli się doświadczeniem w kuchni. Wychodź częściej do ludzi - szybko zyskasz fanów.

Robert Owsiak: Niebo w gębie! Miły, sympatyczny, widać że gotowanie to jego pasja, a przede wszystkim świetnie gotuje. Dzięki za super kolację! Wszystko było bardzo dobre, a najlepszy dorsz! Do zobaczenia!

Kamila Lis: Zupa była genialna i deser również. Bardzo smacznie. Dziękuję!

Jakub Wika: Bardzo dobra komunikacja z gośćmi, pyszne potrawy.

Darek Wajkowski: Smacznie, zaskakująco.

Ewelina Zawadzka: Potrawy były o bardzo wyrazistym, oryginalnym smaku. Każdy kęs kolejnego dania to inne, bardzo przyjemne doznanie smakowe. Pan Tomasz jest artystą w swoim fachu, jednocześnie jest bardzo pozytywną osobą :) 

Barbara Fitał: Bardzo dobre potrawy (szczególnie zupa i deser absolutna rewelacja), bardzo dobry kontakt z gośćmi, swobodny w zachowaniu, miły, profesjonalny.

Bartlomiej Manikowski: Bardzo miła atmosfera, super komunikacja, brak narzucania się. Dania wyśmienite.

 

Dostępne menu