Chef  Paweł Kawiński

O chefie

Jest kucharzem nie tylko z zawodu, ale przede wszystkim z pasji i zamiłowania. Uwielbia eksperymentować, bawić się smakami, tworzyć nowe potrawy łącząc wyrafinowany styl japoński z nowoczesnym trendem fusion. Lubi wyzwania. Traktuje je jako wspaniałą okazję do sprawdzenia siebie oraz skonfrontowania swoich umiejętności w nowych okolicznościach. Specjalnością Pawła jest zarówno japońska kuchnia zimna - sushi, jak i kuchnia gorąca, która stała się dla niego inspiracją do poszukiwania nowych rozwiązań.

Przez lata zgłębiał tajniki sztuki kulinarnej oraz doskonaliłem swoje rzemiosło pod okiem wybitnych japońskich mistrzów kuchni (m.in. Masahiro Adachi z Kioto). 15-letnie doświadczenie zdobywał jako kucharz, szef kuchni oraz kierownik/manager restauracji.

Jest finalistą polskiej edycji konkursu Global Sushi Challenge 2015 - największego, jaki został zorganizowany do tej pory, międzynarodowego konkursu dla sushi masterów.

Posiada certyfikat ukończenia międzynarodowego Seminarium Wiedzy o Sushi - AJSA Sushi Proficiency Certificate (Certyfikat Wiedzy o Sushi) - prowadzonego przez World Sushi Skills Institute (WSSI) i All Japan Sushi Association (AJSA). Sushi Proficiency Certificate to jedyny uznawany i akceptowany na całym świecie oficjalny certyfikat, przyznawany przez japońskie stowarzyszenie sushi.

Ma doświadczenie w obsłudze zarówno dużych i masowych imprez (Wine & Food Noble Night czy ECCO Walkathon), jak i małych / kameralnych kucharzem nie tylko z spotkań, łącznie z warsztatami dla dzieciaków.

Miasta

Warszawa + 200 km

Recenzje

Klaudia (16 września 2017)

Doskonały, niesamowity smak. Zdecydowanie poleciłabym Chefa każdemu, kto oczekuje profesjonalizmu i zaangażowania w przygotowanie udanego przyjęcia. Oceniam Chefa jako osobę i jako kucharza na najwyższym poziomie. Smak potraw obłędny, Chef ma niesamowitą klasę, wysoką kulturę osobistą, duże poczucie humoru. Potrafi doskonale odnaleźć się wśród gości. Ogromnie dziękuję za pomoc w organizacji przyjęcia niespodzianki na 30-te urodziny mojego męża- zapamiętamy tę imprezę do końca życia:)

Basia (3 września 2015)

Profesjonalny, doświadczony sushimaster

Agnieszka (3 września 2015)

Absolutnie topowe sushi. Wysoki profesjonalizm.

Kasia (3 września 2015)

Komunikatywny, sympatyczny, dania podane nie z przepychem, ale z wyczuciem. Ogólnie smacznie.

Emila (3 września 2015)

Pyszne jedzenie zawsze się broni, ale Szef jest bardzo otwarty i rozmowny, a to tworzy bardzo fajną atmosferę

Karina (3 września 2015)

Poza pysznym jedzeniem, Paweł serwował ciekawe opowieści o sobie i swojej pracy. Nie wiem czy goście zawsze lubią takie historie, ale ja uwielbiam! :)

Kamila (3 września 2015)

Przede wszystkim jedzenie - nie miałabym żadnych obaw co do jakości serwowanych potraw. Było widać, jak doświadczoną jest to osoba i jak potrafi również opowiadać o tym, co robi. Od tego dnia ponownie zaczęłam jeść sushi - uważam, że to najlepsze świadectwo przygotowanych dań. Sushi na ciepło było bardzo ciekawą przygodą kulinarną dla mnie.

Piotr (3 września 2015)

Świetny fachowiec, doskonała komunikacja, poczucie humoru.

Dostępne menu