Szef kuchni Michał Matuszewski

Chef Michał Matuszewski

O chefie

Kucharz, foodstylista, doradca kulinarny, miłośnik dobrego jedzenia. Swoją kulinarną przygodę rozpoczynał w szkole gastronomicznej, dzięki której trafił pod skrzydła Michała Tkaczyka – ówczesnego szefa kuchni hotelu Bristol w Warszawie.

Organizuje i współprowadzi wiele warsztatów kulinarnych, pokazów, sesji zdjęciowych.

Obecnie działa jako freelancer a także współtworzy różnego rodzaju koncepty kulinarne. Miał swój udział przy publikacjach kulinarnych – książkach: „Ryby wybrane” dla WWF Polska, „Apetyt na Polskę” oraz „On baltic sea fish” a jego wkład w sesje zdjęciowe można zobaczyć przy zdjęciach i filmach dla takich firm jak Wedel, Winiary, Kujawski oraz TVN.

Miasta

Warszawa + 100 km

Grabów nad Pilicą + 120 km

Języki obce

polski, angielski

Recenzje

Igor (11 kwietnia 2023)

Wszystko super, pyszne dania, dobry kontakt z kucharzem. Polecam!

Małgorzata (21 sierpnia 2020)

Tym razem była to oferta cateringowa, grill w ogrodzie bez udziału szefa, wszystko było pyszne! Dziekujemy

Agnieszka (27 grudnia 2019)

Uszka grzybowe i pasztet z królika - bardzo smaczne. Ryby, a zwłaszcza dorsz w sosie z migdałami to prawdziwy hit. Dziękujemy!

Justyna (23 grudnia 2019)

Profesjonaliści, którzy w sposób idealny zadbali o gości na urodzinach mojego męża. Jedzenie pysznie przygotowane. Super, polecam bardzo mocno. Justyna

Joanna (20 grudnia 2019)

Jedzenie było pyszne a obsługa ekspresowa. Dziękujemy za organizację i szybką realizację.

Marta (14 maja 2019)

Pełen profesjonalizm i niebiański smak podawanych przekąsek. Cała oprawa bez najmniejszych zarzutów.

Monika (20 maja 2018)

Bardzo dobra komunikacja między kucharzami, a gospodarzami przyjęcia; wyrozumiali i elastyczni

Joanna (19 maja 2018)

Spodziewałam się o wiele więcej po jedzeniu. Sama wygoda - bezcenna możliwość spędzania czasu z gośćmi, podczas gdy ktoś inny gotuje. Bardzo dobre były przystawki. Zupa - dobra. Kurczak zagrodowy dla dzieci - pomyłka. Chyba Panowie kucharze nie spróbowali tego mięsa - nie dało się go ugryźć, dzieci po spróbowaniu - nie tknęły go. Ja dopiero wieczorem spróbowałam i KLAPA :-( Kaczka - dobra. Przepyszna cykoria. Deser - można by się lepiej postarać. Ogólnie - nazwy i opisy w menu - ślinka ciekła - a wykonanie - poprawne ale nic więcej.

Krzysztof (5 sierpnia 2017)

Smak wszystkich podanych potraw - wyśmienity. Podobało nam się dosłownie wszystko: punktualność, praca, przygotowanie, dobranie dań, smaki, organizacja, wygląd.

Jakub (24 czerwca 2017)

Panowie bardzo sprawnie i ciekawie opowiadają o tym co robią i jak robią oraz ze szczegółami, co znajduje się na talerzu, a przy tym są bardzo uprzejmi i widać, że robią to z WIELKĄ PASJĄ i ZAANGAŻOWANIEM. Są naprawdę godni polecenia i będę zachęcać znajomych, aby włącznie ich wybierali.

Teresa (24 czerwca 2017)

Świetnie wkomponował się w potrawy smak palonego masła. Do tej pory wydawało mi się, że tatar najlepiej smakuje z tradycyjnymi dodatkami, a jednak ...