Chef  Michał Matuszewski

About Chef

A cook, foodstylist, culinary advisor, lover of good food. He started his culinary adventure in a catering school, thanks to which he came under the wings of Michał Tkaczyk - the then chef of the Bristol Hotel in Warsaw. 

He organizes and co-leads many culinary workshops, shows and photo sessions.

He currently works as a freelancer and also contributes to various culinary concepts.

He was involved in culinary publications - books: "Fish selected" for WWF Poland, "Appetite for Poland" and "On baltic sea fish" and his contribution to the photo sessions can be seen on photos and films for such companies as Wedel, Winiary, Kujawski and TVN.

Cities

Warszawa + 100 km

Grabów nad Pilicą + 120 km

Foreign languages

polish, english

Reviews

Agnieszka (27 December 2019)

Uszka grzybowe i pasztet z królika - bardzo smaczne. Ryby, a zwłaszcza dorsz w sosie z migdałami to prawdziwy hit. Dziękujemy!

Justyna (23 December 2019)

Profesjonaliści, którzy w sposób idealny zadbali o gości na urodzinach mojego męża. Jedzenie pysznie przygotowane. Super, polecam bardzo mocno. Justyna

Joanna (20 December 2019)

Jedzenie było pyszne a obsługa ekspresowa. Dziękujemy za organizację i szybką realizację.

Marta (14 May 2019)

Pełen profesjonalizm i niebiański smak podawanych przekąsek. Cała oprawa bez najmniejszych zarzutów.

Monika (20 May 2018)

Bardzo dobra komunikacja między kucharzami, a gospodarzami przyjęcia; wyrozumiali i elastyczni

Joanna (19 May 2018)

Spodziewałam się o wiele więcej po jedzeniu. Sama wygoda - bezcenna możliwość spędzania czasu z gośćmi, podczas gdy ktoś inny gotuje. Bardzo dobre były przystawki. Zupa - dobra. Kurczak zagrodowy dla dzieci - pomyłka. Chyba Panowie kucharze nie spróbowali tego mięsa - nie dało się go ugryźć, dzieci po spróbowaniu - nie tknęły go. Ja dopiero wieczorem spróbowałam i KLAPA :-( Kaczka - dobra. Przepyszna cykoria. Deser - można by się lepiej postarać. Ogólnie - nazwy i opisy w menu - ślinka ciekła - a wykonanie - poprawne ale nic więcej.

Krzysztof (5 August 2017)

Smak wszystkich podanych potraw - wyśmienity. Podobało nam się dosłownie wszystko: punktualność, praca, przygotowanie, dobranie dań, smaki, organizacja, wygląd.

Jakub (24 June 2017)

Panowie bardzo sprawnie i ciekawie opowiadają o tym co robią i jak robią oraz ze szczegółami, co znajduje się na talerzu, a przy tym są bardzo uprzejmi i widać, że robią to z WIELKĄ PASJĄ i ZAANGAŻOWANIEM. Są naprawdę godni polecenia i będę zachęcać znajomych, aby włącznie ich wybierali.

Teresa (24 June 2017)

Świetnie wkomponował się w potrawy smak palonego masła. Do tej pory wydawało mi się, że tatar najlepiej smakuje z tradycyjnymi dodatkami, a jednak ...