Chef  Michał Cienki

O chefie

Młody, utalentowany kucharz i cukiernik. Doświadczenie zdobywał w takich miejscach jak legendarna krakowska Ancora. Interesuje go przede wszystkim cukiernictwo i w tej dziedzinie odnosi duże sukcesy. W 2014 roku został nominowany w kategorii desery do nagrody "Kucharz roku" miesięcznika "Kuchnia". W 2015 r. trafił do top 10 na Sweet Expo w kategorii mistrzostwa polski w deserach talerzowych.

Miasta

Kraków + 30 km

Bochnia + 20 km

Języki obce

polski, angielski

Recenzje

Karolina (4 lutego 2016)

Jest to miły i uśmiechnięty kucharz, który widać że robi to co kocha. A ludzie kosztujące dania, mogą odczuć że jedzą danie zrobione od serca. Gratuluję pomysłu na dania, smak i wygląd były niesamowite. Dziękuję, że miałam okazję ich spróbować. Niczego bym nie zmieniła. Życzę sukcesów

Agnieszka (4 lutego 2016)

Absolutnie polecam! Michał, masz wielki potencjał - wyrafinowany smak, świetne techniki, potrafisz bardzo ciekawie opowiadać o swoich dziełach. Wychodź jeszcze śmielej do swoich gości, a zyskasz wiernych fanów prywatnych kolacji z Twoim udziałem!

Anna (4 lutego 2016)

Chef z ogromnym talentem, piękna estetyka potraw, doskonałe łączenie smaków, sympatyczny. Serdeczne podziękowania za możliwość skosztowania cudownych potraw, łączenia niesamowitych smaków oraz doznań estetycznych.

Ilona (4 lutego 2016)

Ciekawe kompozycje smakowe

Łukasz (4 lutego 2016)

Przygotowanie potraw na bardzo wysokim poziomie

Wioleta (4 lutego 2016)

Człowiek miły ale skromny. Odzywał się tylko wtedy, kiedy był o to poproszony.

Maciej (4 lutego 2016)

Wysoka kultura osobista, dobra prezencja i kontakt z klientem, wspaniałe dobrane dania i smaki.

Patrycja (4 lutego 2016)

Potrawy były smaczne i wyglądały cudownie

Dostępne menu