Szef kuchni Mateusz Łuczaj

Chef Mateusz Łuczaj

O chefie

Chef Mateusz Łuczaj ukończył jedną z najlepszych szkół kulinarnych na świecie - Le Cordon Bleu, gdzie zdobył kompleksową wiedzę o technikach kuchni francuskiej i standardach restauracji haute cuisine. Mateusz wierzy, że wiedza i ciężka praca są filarami każdego sukcesu, dlatego w swojej kuchni stosuje naukowe podejście inspirując się gastronomią molekularną i ludźmi takimi jak Heston Blumenthal czy Herve This.

Swoją wiedzę kulinarną poszerzał podróżując do wielu krajów Azji, Europy, Afryki i Ameryki, przemierzając plantacje egzotycznych przypraw, winnice i lokalne targi z produktami z najdalszych zakątków świata.

Doświadczenie w pracy w kuchni zdobywał zarówno w Polsce jak i za granicą, pracował między innymi w Hiszpanii i na Filipinach w ekskluzywnych hotelach, czy restauracjach szefów kuchni uhonorowanych gwiazdkami Michelin. Ostatnio zajmował stanowisko szefa kuchni w największym w Polsce studiu kulinarnym, prowadząc warsztaty z kuchni świata, takich jak kuchnia tajska, hiszpańska, francuska, singapurska, a także włoska.

Miasta

Warszawa + 30 km

Białystok + 30 km

Języki obce

polski, angielski, niemiecki

Recenzje

Maciej (24 maja 2023)

Wszystko się udało i goście byli zadowoleni z jakości dań i obsługi.

Henryk (12 kwietnia 2023)

Pan Mateusz cieszył sie niesłabnącym zainteresowaniem moich gości , ja sam miałem wiele pytań odnośnie potraw , sposobu przygotowania etc Uwzględnił nasze personalne życzenia co do doboru menu/alergia/ Każda potrawa miała krótki komentarz ze strony chefa. W podsumowaniu : super , dobrze wydane pieniądze.

Magdalena (7 grudnia 2022)

To była niesamowita podróż kulinarna i niezapomniany wieczór pełen włoskich smaków . Goście byli zachwyceni jakością i smakiem potraw. Deser tiramisu to „wisienka na torcie” palce lizać. Miła profesjonalna obsługa. Jesteśmy pełni uznania dla kunsztu kulinarnego Chefa Mateusza .

Agnieszka (27 listopada 2022)

Zamówilismy finger foods do biura. Były przygotowane z najwyższa jakością i mega smaczne.

Krzysztof (4 września 2022)

Ewa (27 czerwca 2022)

Przesympatyczny człowiek, jedzenie przepyszne :) Żałuję, że nie mogłam skorzystać z opcji gotowania na żywo, bo wersja cateringowa zdecydowanie bogata i w 100% spełnił nasze oczekiwania. Polecam z czystym sumieniem :)

Pablo (22 czerwca 2022)

Natalia (14 czerwca 2022)

Przyjęcie z Chefem Mateuszem to nie tylko doskonałe smaki pięknie zaserwowane. To od chwili jego przejścia przez drzwi miłe towarzystwo i masa nowej wiedzy. Widać, że jest to chef doświadczony, który przeprowadza wszystkich gości przez tajniki sztuki kulinarnej. Do tego jest po prostu bardzo sympatyczną osobą :) Umie dobrze dostosować tempo serwowania dań, zażartuje, pokaże triki kuchenne, opowie ciekawe historie. Mateusz, bardzo dziękujemy za wspaniały wieczór!

Rafał (11 czerwca 2022)

Doświadczenie kulinarne i estetyczne 10/10. Zamówione menu składało się z 4 różnorodnych dań, od ryb przez wagyu po deser z lodów na ciekłym azocie. Wszystkie dania przeszły nasze najśmielsze oczekiwania jeśli chodzi o jakość składników, kompozycję i smak oraz prezentację na zaproponowanej i dostarczonej przez szefa zastawie. Świetna temperatura i timing serwowania oraz doskonała koordynacja serwisu - dania lądowały na stole na czas, adekwatnie sparowane z dobranymi napojami/ winem. Pan Mateusz jako szef okazał się osobą nie tylko super zdolną i sprawną w kuchni, lecz również kontaktową i dopasowującą do atmosfery i tempa kolacji. Wiedza kulinarna i angielski na najwyższym poziomie. Moi goście byli zachwyceni. Serdecznie polecam!

Matthias (10 maja 2022)

Mateusz is an amaizing chef

Igor (3 stycznia 2022)

Catering świąteczny 2021 - Wszystko było pyszne i dobrze zapakowane. Nigdy tak szybko na Wigilii nie znikały dania ze stołu :)

Anna Maria (27 grudnia 2021)

Mieliśmy przyjemność skosztować kolacji światecznej wykonanej przez chefa Mateusza. Bylo przepysznie - więcej nie trzeba pisać. Polecamy serdecznie.

Robert (4 października 2021)

Bardzo przyjemnie to wszystko przebiega. Polecam

Anna (15 lutego 2021)

Dziękujemy za bardzo miłe spotkanie z panem Mateuszem, potrawy smakowały wybornie.Na duże wyróżnienie zasługuje zaangażowanie pana Mateusza, pasja z jaką przygotowuje potrawy oraz dekoracja dań. dziękujemy i do zobaczenia ponownie :)

Dostępne menu