Szef kuchni Łukasz Krzysztofik

Chef Łukasz Krzysztofik

O chefie

Łukasz jest osobą z 15-letnim doświadczeniem zawodowym. Po szkole rozpoczął prace w renomowanych hotelach 5 i 4 - gwiazdkowych w Małopolsce i województwie zachodniopomorskim, gdzie obsługiwał wiele imprez okolicznościowych, ale również zajmował się obsługą gości a la carte oraz organizacją bankietów.

Pracował również w cenionych restauracjach krakowskich takich jak: Bianca, Boccanera, Restauracja Bonerowska - na stanowiskach kierowniczych.

Chef jest osobą bardzo sumienną, lubiącą to, co robi, opanowaną. Świetnie odnajduje się w kuchni śródziemnomorskiej, włoskiej oraz azjatyckiej. Specjalizuje się też w potrawach z dziczyzny. Doświadczenie w pracy z rybami i owocami morza zdobył we Włoszech oraz współpracując w Polsce z włoskimi szefami kuchni.

Kuchnia polska nie ma przed nim tajemnic, a jego kuchnia autorska oddaje całokształt doświadczenia w branży.  W przygotowywaniu potraw lubi używać nowoczesnych technik obróbki żywności. 

Miasta

Kraków + 50 km

Katowice + 30 km

Gliwice + 40 km

Warszawa + 50 km

Języki obce

polski, angielski

Recenzje

Jakub (2 lipca 2024)

Po kilku miesiącach współpracy nadal jesteśmy z Chefa Łukasza bardzo zadowoleni :) Polecamy!

Jakub (2 marca 2024)

Jakub (3 lutego 2024)

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Chefa Krzysztofika. Od początku do końca pełen profesjonalizm. Jedzonko pyszne - szczególnie polecam steka, najlepszy jakiego jadłem. Chef Krzysztofik jest punktualny i kulturalny. Polecamy!

Cheryl (2 lutego 2024)

Mieliśmy wspaniały wieczór. Jedzenie było niesamowite. Kuchnia była bardzo mała, ale udało mu się zaserwować dania dla 14 osób.