Szef kuchni Krzysztof Iwańczuk

Chef Krzysztof Iwańczuk

O chefie

Krzysztof Iwańczuk - miłośnik zdrowego, dietetycznego jedzenia podawanego w gwiazdkowy sposób.

Absolwent szkoły gastronomicznej we Wrocławiu, ukończył kilka kursów z dietetyki potwierdzonych certyfikatami.

Swoje doświadczenie zdobywał w 4 i 5 gwiazdkowych hotelach na stanowisku sous chefa w Polsce i w Niemczech. Szkolił się u najlepszych polskich szefów kuchni m.in. w Hotelu Sofitel *****Wrocław, w Wilii Polanica **** - Polanica Zdrój, Hotel Platinium Palace ***** Wroclaw.

Obecnie pracuje w restauracji "Palce Lizać" w Siechnicach pod Wrocławiem na stanowisku szefa kuchni oraz prowadzi warsztaty kulinarne w przedszkolach i szkołach dla dzieci.

Krzysztof w swojej kuchni łączy miłość do gotowania ze sportem oraz zdrowym stylem życia. Podczas przygotowywania swoich potraw, największy nacisk kładzie na ich doskonałość, dbanie o szczegóły oraz ich wartości odżywcze.

Jego wielką pasją jest nieustanne poszerzanie swojej wiedzy o produktach, ich pochodzeniu oraz składzie.

Kreatywnie dopasowuje potrawy do win, tak aby jak najlepiej wydobyć ich pełny bukiet smaków.

Prawdziwym "konikiem" Krzysztofa jest jego miłość do deserów a w szczególności do czekolady. Każdy wydawany przez niego deser jest prawdziwą sztuką dla oka i uniesieniem dla duszy.

Miasta

Wrocław + 75 km

Berlin + 20 km

Języki obce

polski, niemiecki

Recenzje

Łukasz (31 marca 2022)

Urodzinowy obiad żony wypadł świetnie. Chef był na czas tak jak się umówiliśmy z racji tego że była to niespodzianka nie mogłem pokazać chef-owi wszystkiego w kuchni jednak sam się odnalazł i zaserwował wspaniałe posiłki. Z racji uczestnictwa dzieci w obiedzie a menu nie było na podniebienia dziecięce zdążył dodatkowo zaserwować dzieciakom coś co zjadły z apetytem ale nie odstawało to od standardów menu chefa. Wszyscy byli wniebowzięci stylem podawania posiłków jak również smakami!

Krzysztof (17 października 2021)

Kolacja w klimacie tajsko-japońskim rewelacyjna, smaki niezapomniane. Wszystko pięknie przygotowane i podane. Pan Krzysztof to świetny chef, którego rekomendujemy.

Dostępne menu