Szef kuchni Szymon Wagner

Chef Szymon Wagner

O chefie

Szymon gotowaniem zaczął interesować się już jako nastolatek. Przygodę z zawodową gastronomią rozpoczął w wieku 18 lat. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu, kulinarne szlify zdobywał m.in. na stażach  we Włoszech i Wielkiej Brytanii.

Pracował jako kucharz lub szef kuchni w restauracjach: Pałac Wąsowo, Palazzo Belmotne (Włochy), Higher Buck INN (Wielka Brytania), Why Thai, Figa, Warto nad Wartą i Ptasie Radio.

Od jesieni 2018 odpowiada za przygotowanie i realizację warsztatów i pokazów największych gwiazd polskich kulinariów. Sam także prowadzi warsztaty dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem w kuchni.

Największą radość w kuchni sprawia mu uśmiech i zadowolenie jego gości z prezentowanych przez niego dań. Uwielbia gotować dla ludzi i patrzeć, jak cieszą się jedzeniem. Do przygotowywanych przez niego dań przykłada dużą uwagę, dba o to, aby każdy szczegół i element dania był tak przygotowany, jak sobie założył w jego tworzeniu. Od estetyki ważniejsza jest dla niego spójność, aby każde danie było wyjątkowe, a każdy z produktów potrafił łączyć się w jedną całość i tworzyć pewnego rodzaju harmonię.

Miasta

Poznań + 300 km

Berlin + 30 km

Języki obce

polski, angielski, włoski

Recenzje

Marzena (18 kwietnia 2021)

Bardzo sympatyczny, kontaktowy, młody człowiek. Umiejętności Pana Szymona zachwyciły gości i gospodarzy. Wszystko pyszne i estetyczne, super zastawa. Polecam gorąco😊

Marta (13 kwietnia 2021)

Gorąco polecam Chefa Wagnera! Pyszne jedzenie, profesjonalna i dyskretna obsługa gości.

ewa (11 marca 2021)

Fantastyczna atmosfera. Pełen profesjonalizm i duża kultura Chefa Szymona. A przede wszystkim przepyszna kuchnia!

Grzegorz (22 lutego 2021)

Pierwszy raz korzystałem z takiej usługi i rozczarowania nie było, Wręcz przeciwnie, bo Chef umiejętności swoje potwierdził serwując nam wyśmienite, przemyślane i pełne smaków dania, które "pożeraliśmy" wszystkimi zmysłami już podczas ich przygotowywania. Z menu tafilismy w "10" i wszyscy goście byli zachwyceni. Polecamy Chefa Szymona i napewno jeszcze skorzystamy z usług Ulala :)

Dostępne menu