Szef kuchni Szymon Wagner

Chef Szymon Wagner

O chefie

Szymon gotowaniem zaczął interesować się już jako nastolatek. Przygodę z zawodową gastronomią rozpoczął w wieku 18 lat. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu, kulinarne szlify zdobywał m.in. na stażach  we Włoszech i Wielkiej Brytanii.

Pracował jako kucharz lub szef kuchni w restauracjach: Pałac Wąsowo, Palazzo Belmotne (Włochy), Higher Buck INN (Wielka Brytania), Why Thai, Figa, Warto nad Wartą i Ptasie Radio.

Od jesieni 2018 odpowiada za przygotowanie i realizację warsztatów i pokazów największych gwiazd polskich kulinariów. Sam także prowadzi warsztaty dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem w kuchni.

Największą radość w kuchni sprawia mu uśmiech i zadowolenie jego gości z prezentowanych przez niego dań. Uwielbia gotować dla ludzi i patrzeć, jak cieszą się jedzeniem. Do przygotowywanych przez niego dań przykłada dużą uwagę, dba o to, aby każdy szczegół i element dania był tak przygotowany, jak sobie założył w jego tworzeniu. Od estetyki ważniejsza jest dla niego spójność, aby każde danie było wyjątkowe, a każdy z produktów potrafił łączyć się w jedną całość i tworzyć pewnego rodzaju harmonię.

Miasta

Poznań + 200 km

Warszawa + 50 km

Berlin + 30 km

Języki obce

polski, angielski, włoski

Recenzje

Marcin (7 września 2021)

Jednym słowem Rewelacyjnie! Ponieważ korzystaliśmy z tego rodzaju usługi pierwszy raz, zastanawialiśmy się jak Chef odnajdzie się w naszej kuchni. Od samego początku wszelkie obawy zostały rozwiane a otwartość Chefa sprawiła, że zanim jeszcze się rozpakował już było o czym rozmawiać. Menu skomponowaliśmy sami wybierając potrawy z kilku. Nie było z tym żadnego problemu. A teraz najważniejsze czyli dania. Każda potrawa przygotowana była na najwyższym poziomie od przystawki po deser. Kolejne zachwycały smakiem i eleganckim serwowaniem na pasującej zastawie. W trakcie gotowania chętnie dzielił się wiedzą i na bieżąco opowiadał o potrawach. Chef zostawił kuchnię taką jaką zastał - pozmywał i posprzątał. Z czystym sumieniem zarówno my jak i nasi goście polecamy Chefa Wagnera. Szymon wielkie dzięki i do zobaczenia na następnej imprezie:)

Dominika (18 sierpnia 2021)

Przyjęcie przeszło nasze oczekiwania. Pyszne i ładnie podane jedzenie mimo trudnych warunków. Duża otwartość i komunikatywność Chefa, który potrafi i chce słuchać. Szybkie reagowanie na pojawiające się trudności. Przemiły i bardzo pomocny zespół kelnerski. Bardzo pozytywna atmosfera od początku do końca. Goście zachwyceni. Małe potknięcia, które zatarły się w całokształcie :) Z czystym sumieniem polecam współpracę z Szymonem.

Barbara (26 maja 2021)

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przyjęcia, przygotowanego przez pana Szymona. Wszystkim gościom bardzo smakowały podane w piękny sposób dania. Porcje były idealne, smak dań - fantastyczny. Nawet wymagające dzieci były usatysfakcjonowane, a wielu dorosłych, chętnie skubało coś od nich z talerza ;) Specjalnie dla wegetarian, menu zostało zmodyfikowane przez chefa. Podsumowując, pan Szymon przekroczył nasze oczekiwania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru takiej formy przyjęcia, a nasi goście - również będą chcieli skorzystać z oferty Ulala Chef. Dziękujemy!

Marzena (18 kwietnia 2021)

Bardzo sympatyczny, kontaktowy, młody człowiek. Umiejętności Pana Szymona zachwyciły gości i gospodarzy. Wszystko pyszne i estetyczne, super zastawa. Polecam gorąco😊

Marta (13 kwietnia 2021)

Gorąco polecam Chefa Wagnera! Pyszne jedzenie, profesjonalna i dyskretna obsługa gości.

ewa (11 marca 2021)

Fantastyczna atmosfera. Pełen profesjonalizm i duża kultura Chefa Szymona. A przede wszystkim przepyszna kuchnia!

Grzegorz (22 lutego 2021)

Pierwszy raz korzystałem z takiej usługi i rozczarowania nie było, Wręcz przeciwnie, bo Chef umiejętności swoje potwierdził serwując nam wyśmienite, przemyślane i pełne smaków dania, które "pożeraliśmy" wszystkimi zmysłami już podczas ich przygotowywania. Z menu tafilismy w "10" i wszyscy goście byli zachwyceni. Polecamy Chefa Szymona i napewno jeszcze skorzystamy z usług Ulala :)

Dostępne menu