Szef kuchni Sławomir Piwowarski

Chef Sławomir Piwowarski

O chefie

Chef Sławomir Piwowarski pracował jako kucharz oraz szef kuchni. Gotowanie to jego pasja, którą żyje od ponad 10 lat. Prywatny kucharz to nowa formuła, w jakiej może się spełniać i realizować.

Karierę zaczynał w 5 - gwiazdkowym hotelu oraz uczestniczył w otrzymaniu przez restaurację nominacji Slow Food. Dzięki pracy z najlepszymi szefami kuchni, którzy swoją wiedzę zdobywali w Norwegii, Francji oraz Danii mógł zostać szefem kuchni.

Pracował m.in. w następujących restauracjach: Łubinowe Wzgórze / Niebo i Las Nałęczów, Mandragora Lublin, Szczupak LubLin, Hotel Europa Lublin, Perłowa Pijalnia Piwa Lublin.

Uwielbia lokalną kuchnię i wydobywanie z niej tego, co najlepsze. Lubi proste produkty i uważa, że z nich najtrudniej przygotować coś zachwycającego. Docenia kuchnię wegańską i wegetariańską, traktuje je jako wyzwanie, ponieważ nie należą one do najłatwiejszych.

Miasta

Lublin + 50 km

Warszawa + 50 km

Radom + 30 km

Zamość + 30 km

Chełm + 30 km

Sandomierz + 30 km

Rzeszów + 30 km

Języki obce

polski

Recenzje

Marek (17 października 2022)

Jedzenie b. smaczne i ładnie podane. Obsługa bardzo kulturalna. Świetny kontakt z gośćmi i prezentacja serwowanych dań. Na zakończenie idealny porządek w kuchni.

Dostępne menu